Baten Kaitos I & II HD Remaster
SWITCH

1 299
Nákupem získáte 39 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Štítky: JRPG, Japonské
Kód produktu: 55453
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 700 Kč

nebo

 850 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Odhalte tajemství oblohy nahoře a získejte zpět ztracený oceán dole ve dvou nadčasových RPG hrách remasterovaných v HD rozlišení. Baten Kaitos: Baten Kaitos Origins se vrací s vylepšenou grafikou a novými funkcemi, které usnadňují postup hrou, a jsou tak ještě přístupnější novým hráčům.

  PŘÍBĚH PLOVOUCÍHO KONTINENTU

  Kdysi dávno došlo k velkému konfliktu mezi zlým bohem a lidmi. Po urputné bitvě se lidem podařilo zlého boha zapečetit, ale zůstala po něm pustá země. Lidé se proto rozhodli opustit zemi a žít v oblacích.
  Baten Kaitos I & II HD Remaster
  KOMBINACE RPG A KARETNÍ HRY
  Ve světě "Baten Kaitos" vybavení, zbraně, kouzla, předměty atd... disponují "magickou esencí", která může být zapečetěna na kartách a v případě potřeby se vrátit do své původní podoby. Tyto karty se nazývají "Magnus" a jsou pro tyto hry zcela jedinečné. Každá postava má svůj vlastní balíček karet "Magnus", které si může vybrat k útoku nebo léčení. Síla útoku je určena atributy a kombinací karet, které jsou náhodně vyloženy z balíčku.
  Baten Kaitos
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu