Battlefield: Bad Company 2 - Ultimate Edition
X360

(2x)
699
Nákupem získáte 14 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Taktické
 • Nová edice hry Battlefield: Bad Company 2, která obsahuje původní hru + Battlefield 1943 + Odemknutelný VIP obsah + DLC balíčky.

  Čtyřčlenná rota B se opět sjednotí a vydají se s nasazením života do zasněžených hor, hustých džunglí či prachem pokrytých vesnic. Pořádný arzenál zbraní a řiditelná vozidla jsou samozřejmostí, a jelikož bude k dispozici opět skvělá destrukce, tak se nyní budou nepřátele přizpůsobovat změnám v prostředí, které způsobíte bazukou či tankem. Hra se dočkala celé řady technických vylepšení. Počítaje v to lepší dohled do dálky. Dříve kritizovanou AI spolubojovníků, jakož i vašich protivníků v singleplayerové kampani. A nebo autentičtější a údajně vychytanější ovládání dopravních prostředků. Zvláštní pozornost budí především pokrokovější model destrukce herního prostředí, jakkoliv je tento stále a jen na efekt. Čili nepočítejte ve dvojce kupř. s tím, že by zhroucená budova nějak ovlivnila akceschopnost pod ní stojícího tanku. Nebo že by díra ve zdi, vyražená střelou z RPG, nějak pošramotila právě v těchto končinách se schovávajícího vojáka. Nicméně můžete se těšit na větší a vizuálně ještě propracovanější exploze, s možností postupně ohlodávat objekt, za kterým se eventuálně schovává váš protivník. Hlavní roli znovu bude dobře známý čtyřčlenný tým svérázných amerických vojáků z jedničky. Tým, který se tady střetne s početnou převahou nepřátelských sil - mj. v hodně zasněženém prostředí Aljašky, skrze kteréžto území bude probíhat invaze ruských vojsk. Vedle klasického střílení byla tvůrci prezentována i ukázka hry, kde jste v unikajícím vozidle ovládali toliko stacionární kulomet a odstřelovali podobně mobilní hrozby. Mezi něž bylo možné zahrnout také vrtulník, jenž celému dění přidal dále na napětí.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • cindabug

   Ne Vietnam neobsahuje.

  • Will.I.Am

   Obsahuje tato edice i Vietnam ?

  • Markusator

   Co je to DLC balíček ?? diky

  • PeppaPraseCZ

   hm.. v BC2 menu se mi už skoro dva týdny ukazuje zpráva že hra je nyní k dispozici. To to tak dlouho trvá než se dopraví do ČR?

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 9/10

Nový Battlefield Bad Company 2 se opravdu povedl jak po technické stránce tak po stránce hratelnosti a velice kladně mě překvapil. Za mně je to nejlepší akční FPS roku, podle mně si toto ocenění zaslouží a byl jsem naprosto v šoku, když toto ocenění dostalo COD:BO, které je 2 třídy za Battlefieldem.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 8/10

DICE odvedlo opět kus skvělé práce. Tak směle do vřavy bitvy... :]  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Perfektní hra s trochu nejsným obsahem u které se zabavíte na velmi dlouho. Poměr CENA / VÝKON - perfektní, za peníze které to teď stojí není o čem diskutovat. Tím spíš když obyčejná edice stojí stejně jako tato :)

Parádní hra, nejvíce se člověk vyřádí v multiplayeru, singleplayer je spíše bonusový. Hru doporučuji!!!