Máme nový web! Přečtěte si článek a pomozte nám stránky vylepšovat.

 

Battlestations Collection (PC) DIGITAL
DIGITAL

349 
Nákupem získáte 13 kreditů
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Štítky: Světová válka
 • Battlestations: Midway

   

  Největší námořní bitvy 2. světové války v Pacifiku, od Pearl Harbour až po Filipíny a Jávu. Unikátní akce z pohledu třetí osoby. Hráč bude ovládat bitevní lodě, letadla a ponorky. Singleplayerové kampaně pro Japonskou i Americkou stranu. Mise zaměřené na speciální jednotky. Multiplayer až pro 8 hráčů.

   

  Hlavní rysy :

  Velte palebné síle více než 60 autentických bojových strojů 2. světové války (bitevníky, letadla, ponorky..) Akční bitvy z několika perspektiv, bojujte jako pilot, střelec, kapitán ponorky nebo velitel flotily Rozsáhlý singleplayer: Allied Pacific kampaň, jednotlivé mise nebo vylepšete své schopnosti v Naval Training Academy Online bitvy v multiplayeru až pro 8 hráčů Autentická atmosfera 2. světové války díky skvělé grafice Reálné prostředí, dynamické efekty počasí Detailní vozidla a zbraně

   

   

  Battlestations: Pacific

   

  Prožijte znovu ty největší a nejdůležitější námořní bitvy nedávné minulosti. Doveďte svou flotilu ke zcela odlišnému konci války, než jaký známe. Čiňte strategická i akční rozhodnutí, předvídejte tahy svých protivníků a změňte průběh války.

  Dvě výpravné kampaně, v nichž můžete znovu prožít či změnit historii Přes 100 vzdušných, námořních a podmořských jednotek Nová úroveň vizuálního realismu, díky níž u vás doma ožije Pacifik Masivní on-line bitvy s 5 novými režimy a více než 100 scénářů.

   

   

   

  Battlestations: Pacific © Square Enix Limited, 2009

  Battlestations: Midway © Square Enix Limited, 2006

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Battlestations Collection (PC) DIGITAL!