Battlestations: Midway
PC

(1x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Real-time strategie, Světová válka
Kód produktu: 11694
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Jedná se o taktickou, ale především akční, strategii z prostředí 2. světové války.Battlestations: Midway má podle vývojářů nejblíže asi Battlefieldu, ovšem narozdíl od tohoto titulu se soustředí na vojenskou techniku a ne vojáky. Hráč má v této hře možnost přímo ovládat lodě (okolo 50), letadla (přes 20) i ponorky. Těšit se můžete na jednu single-playerovou kampaň, která začne pro spojence velmi tragickými událostmi v Pearl Harboru a skončí odplatou u Midwaye. Hlavním hrdinou herního příběhu vedeného pouze ze strany američanů je muž jménem Henry Walker, mladý námořnický důstojník s dobrými vyhlídkami na postup. Jeho slibná kariéra začne v rychlém motorovém člunu, stejném, jakému kapitánoval prezident Kennedy. Když dojde na letecké mise, stane se vaším hrdinou Walkerův kamarád - Don Locklear. Ochuzeni samozřejmě nebudete ani o zážitek z druhé strany barikády (ve zvláštních misích mimo kampaň) a ani o multiplayer. Své místo zde budou mít i prvky strategické (systém oprav, strategické mapy, ad.). Velet budete obvykle několik lodím a letounům. Nad tou nejdůležitější jednotkou přitom budete mít zpravidla přímou kontrolu a těm dalším budete posílat jen rozkazy.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • fifa

   Má to hezkou grafiku, a kolik je tam tak misí

  • SGT.cz90(cz)

   nadhera, kdo to nema a zajima ho Pacifik, je to POVINOST!

  • SGT.cz90(cz)

   jo... podle dema rikas? ale kde ho sezenu? pls!

  • Pavel Smejkal

   je to hodne dobry singl pry o nicem multak nema chybu

  • dreadnought

   tak podle dema to bude paradni vec, na AMD X2 4200+ s gigem pameti a 7600gs v 1280*1024 na plno a bez skubani. a bez potizi zvlada i server pro 8 lidi. zacal sem o teto gamesce velmi vazne premyslet pac to bude reseto

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Boje v Pacifiku za 2. sv. války jsou moje oblíbené období. Pokud berete hru jako možnost podívat se na krásné lodě a letadla a zkusit si ovládat skutečnou historickou techniku, tak je to fantazie. Pokud jde čistě o samotné hraní, tak je to trochu nuda, hra nemá náboj, který by vás nutil co nejdřív si k ní zase sednout, dohrál jsem to jen z pocitu, že se musím dostat na konec. Hra má význam hlavně pro fandy do tohoto období. Jen proto dávám 70%, pokud bych měl hodnotit jen hraní jako takové, tak s bídou 50%.

Sledujte nás na instagramu