Bezdrátový ovladač iPega - Demon Z s držákem na telefon (iOS/Android/PC)
PC

549
Nákupem získáte 11 kreditů
+ DÁREK K OBJEDNÁVCE
Odznak k 20. letům Xzone
Štítky: Ovladač, Příslušenství
 • Pohodlný gamepad pro hraní her. Připojení Bluetooth nevyžaduje redundantní herní platformy, komplexní nastavení a aktivační operace. Speciální zařízení pro PUBG King Glory Wilderness Action Tour design, které vás vezme přímo do hry. Skvěle se také hodí pro uživatele Xbox Game Pass, kteří chtějí využít službu xCloud na svém mobilu či tabletu, kdy díky integrovanému držáku si mobil připevníte (šířka <86mm).
  BALENÍ OBSAHUJE
  - 1x gamepad
  - 1x USB kabel

  iPega nepodporuje telefony s procesorem Mediatek a iOS 13.4 a vyšší ve spojení s programem Shooting V3 Plus.
  Materiál: Pokročilý ABS plast
  Typ rozhraní: USB
  Bezdrátový protokol: Bluetooth 3.0 / 4.0
  Použitelné produkty: iOS, Android, PC
  Bezdrátová vzdálenost: 2-10 metrů
  Baterie: Lithiová baterie 3.7V 400MA
  Doba hraní her: max. 40 hodin
  Rozměry: 14,5 x 9,8 x 4,4 cm

  Kompatibilní hry pro Android:
  Fortnite, World of tanks Blitz, Grand Theft Auto, Need for Speed Most Wanted, Asphalt 9, Minecraft, Fifa 19, EA Sports UFC, Brothers in Arms, Angry Birds, Slither.io, Mario Kart Tour

  Kompatibilni hry iOS
  Fortnite, Arena of Valor, Creative Destruction, Darkness Rises, Guns of Boom, LifeAfter, Rules of Survival, Lineage 2: Revolution, AxE: Alliance vs Empire, NBA 2K, Typoman Mobile, Real boxing 2 Rocky, Call of Duty Mobile
  Bezdrátový ovladač iPega - Demon Z s držákem na telefon (iOS/Android/PC)
  SPECIÁLNÍ APLIKACE
  Pro ovládání doporučujeme aplikaci Shooting V3 Plus. Lze ji použít jak pro iOS i Android. Nalezneme v ní přednastavené profily na některé hry. Ty které nejsou v aplikaci přednastavené je zapotřebí nastavit manuálně. Stačí pořídit screenshot ze hry, ten nahrát v aplikaci a na místo na displeji přetáhnout ovládací prvky ovladače. Nezapoměňte pak toto nastavení uložit pod názvem hry a před hraním zvolit dané nastavení. Stáhnout si také můžete aplikaci Octopus pro Android, kde si nastavíte překrytí ovládacích prvků ovladače na displeji v místech, kde hru ovládáte. Pokud ale všeobecné podmínky vydavatele hry zakazují používání ovladačů, které by způsobily zvýhodnění nad ostatními hráči, vystavujete se riziku zablokování přístupu do hry.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Bezdrátový ovladač iPega - Demon Z s držákem na telefon (iOS/Android/PC)!