Big Mutha Truckers 2
PC

(1x)
99
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Auta
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Big Mutha Truckers 2 je pokračování humorné akční kamionové simulace Big Mutha Truckers. Příběh druhého dílu hráče zavádí do známého prostředí amerického buranova mezi notoricky známé postavičky amerických venkovských buranů. V prvním díle se Ma Jacksonová rozhodla skončit ve vedení společnosti Mutha Truckers Haulage, Inc. a doslova donutila své 4 syny, aby během 60 dnů vydělali co nejvíce peněz dovážením a prodáváním zboží mezi 5 městy. Kdo vydělal nejvíce peněz, postavil se do čela společnosti. Druhý díl tentokrát zastihuje Ma Jacksonovou v nezáviděníhodné pozici. Byla zatčena za daňový únik a úkolem hráče je v roli bratrance Jacoba vydělat ježděním a prodáváním zboží co nejvíce peněz na úplatky pro soudce, porotce a policii. Big Mutha Truckers 2: Truck Me Harder! vychází z prvního dílu, přičemž nabídne nová vozidla, nové silnice, dálnice a samozřejmě celou řadu zkratek, jejichž objevení a využití je důležité pro získání náskoku před konkurencí. Obchodní prvek tentokrát není až tak propracovaný jako v díle prvním a hlavní důraz tvůrci kladou na samotné ježdění kamionem.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • lukas

   můžu se zeptat doporučovali byste my hrát tuhle hru když my teprv 14 let a prosím napište my jestli nevíte o jiné hře která by pro mě nebila v hodná

  • Adam

   Od kolika je tahle hra let?

  • ULTRAMARINE

   co je lepsi big mutha truck nebo 18WoS,a EURTO TRUCK SIMULATOR????????????????

  • Fox

   Docela rád bych si to zahrál

  • xXx

   Minimum:1GHz,256MB RAM,32MB Graficka Karta,850MB HDD

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Nejspíš vyhozené peníze radši kupte haulina a dejte si tam eu tahače,návěsy a mapy a máte supr truck simulátor na dlouho. :)