Bionic Commando
X360

(4x)
599
Nákupem získáte 18 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi
  • Nathan Spencer, kdysi tajný vládní agent se speciální bionickou rukou, se po zákeřné zradě z vlastních řad ocitl ve vězení. Jeho popravu však zhatil útok teroristické organizace Biorain, proti níž bezmocná vláda Nathana vybavila novou speciální rukou a slíbila očistit jeho jméno, pokud zamezí dalším detonacím experimentálních zbraní. Hlavním lákadlem hry je organická ruka hrdiny Nathana Spencera, který se s ní může nejen houpat obratněji než Spiderman, ale také házet předměty po protivnících nebo dokonce chytit samotného nepřítele a kamsi s ním mrsknout. Ovládání se vám dostane rychle pod kůži díky šikovnému automatickému zaměřování, takže budete mít dost času se pořádně rozmáchnout nebo kolem sebe rukou mávat jako lasem. Pokud jste se někdy chtěli houpat na laně jako Spider-Man a herní adaptace filmu vás neuspokojily, bude pro vás Bionic Commando to pravé: vzhledem k rozloze jednotlivých levelů nebude připadat v úvahu, abyste se pohybovali jenom pěšky.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Docela povedená hra, aže na těch pár chyb, které mi opravdu někdy lezli na nervy, jinak povedená hra, pořád nějaká akce, super zásobování těžkymi zbraněmi. Celkově zábavná hra.

* Dobře podaná hra s grafickým oceněním v podání lepší než Spider-man...

Když sem začal hrát tuto hru,moc jsem jí nedával, ale rychle postupem času se mi výborné a jednoduché ovládání vrylo pod kůži a začal sem si užívat ty střemhlavé skoky z mrakodrapů či do propastí! Lítání mezi budovami čí skálami si opravdu užijete! Herní grafika a scenérije jsou úchvatné a soundtrack ani nemluvím! Akce a originální konec doplňuju skvělou pařbu od CAPCOMU.

Prostě Bestseller. Určitě lepší jak Resident Evil 5 od Capcomu