Bioshock: Infinite - Premium Edition
PC

(2x)
1 699
Nákupem získáte 34 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Bioshock: Infinite - Premium Edition obsahuje navíc: 3 palcový přívěšek na klíče ve tvaru lahvičky Murder of Crows, pohlednice od výtvarníka Jorge Lacery, Resinovou figurku Handymana použitelnou v připravované deskové hře BioShock: Infinite, mini artbook, exkluzivní výbavu do hry, digitální soundtrack a stahovatelné bonusy (obleček pro vašeho avatara na Xbox 360 a témata pro PC a Playstation 3).

  Vítejte ve světě města Columbia. Létající mezi mraky, brázdící ve vysoké nadmořské výšce. Tohle je svět, který jste nikde neviděli. Prosím, užijte si svou cestu.. Třetí hra ze světa populární série BioShock, BioShock: Infinite už nebude pod hladinou moře, jako první dvě hry, ale vezme hráče do létajícího města drženého vzducholoděmi. Hra se odehrává v roce 1912. Budete hrát za Bookera DeWitta, zneuctěného bývalého soukromého detektiva, který vezme nový případ. Váš úkol je najít Elizabeth, mladou ženu, která se ztratila, a vrátit jí v pořádku domů. Jediný problém je, že je držena v tomhle létajícím světě. Columbia byla kdysi symbol amerického úspěchu a jako taková plula po celém světě jako světová výstava, pomník lidské vynalézavosti. Ale od jejího odhalení v roce 1900 se udály podivné věci a nyní se město ztratilo v oblacích- DeWitt ví, jak ho najít, ale říká se, že se Columbia po zuby ozbrojila spolu s šílenými občany města. Takže nepočítejte, že tohle bude odpočinkový výlet!
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (7)

  • Ondra

   Chcu se zeptat co je to za výbavička speciální do hry? Uvažuju mezi touto verzí a obyčejnou za 900,- díky.

  • Django

   zdravím :) mám dotaz .. předobjednal jsem si tuhle pecku a zajima mě jestli mi hra dorazí domů v den vydání nebo až po respektive jestli je hrad v tento den odesílána děkuji za odpověd

  • Tomáš Pavlata

   Dobrý den, ke hře je jen to co je zde napsáno.

  • Mrakomor

   Dobrý den, bude steelbook i k této edici?

  • josef.fortelny

   Steam!!!

  • Enerccio

   Tak isto ma to zaujima :)

  • Richard Spurný

   Dobrý den, hra bude distribuovaná přes steam nebo jako PC DVD-rom ptám se jen ohledně volby platformy na www.finkmanufacturing.com neboť tato volba je nevratná tedy aby nedošlo ke zbytečným komplikacím. Předem děkuji.

Recenze na Zing.cz (3)

Hodnocení 10/10

Zářivý příklad toho, jak se má dělat kvalitní titul. Pomalu, pečlivě a ze srdce. Hledat chyby na tak vymakaném díle je nejen obtížné, ale prakticky rovné rouhání. Takže přestaňte číst a běžte do obchodu, dokud je hra na poličce.   Přečíst celou recenzi

Hodnocení 10/10

Pokud se letos najde lepší hra, budu se náramně divit.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 10/10

Takže je konec..Epické dílo bylo dokonáno..Moc mě mrzí, že to skončilo...Vrátil bych se v čase, kdy jsem poprvé začínal hru hrát...Herní skvost je na světě a s postupem času budeme s klidem na srdci moci říct,že se jedná o legendární titul...Infinite se zařadí ke hrám na který mam jen ty krásný vzpomínky a je to jedna z mála her, která je tak dokonalá a jedna z mála her co mě dovedla k rozpakům,pláči...This game is a masterpiece!  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Bioshock Infinite mne, díky své bezchybné stylizaci, vtáhl do svého světa tak, jako žádná jiná hra už po velmi dlouho dobu.

Grafické zpracování
Ač hra běží už na postarším enginu Unreal Tournamentu 3, není na ní tento hendikep, díky výborné grafické stylizaci a použití textur ve vysokém rozlišení, vůbec vidět.
Barvy jsou pestré, živé a výborně ladící s obdobím 1912.

Hudba
Hudba je povětšinou dobová produkovaná z gramofonů, rádií nebo i zpívána / hrána aktéry příběhu O.o
Příklad:
https://www.youtube.com/watch?v=Q8toGQq46tA
Existence této písně (rok 1966) a dalších je dokonce ve hře vysvětlena.

Příběh - žádné spoilery :)
Booker je pověřen dovést zpět do New Yorku Elizzabet ... a pak se to zvrtne ... a pak se ještě víc zvrtne ... a pak se to totálně zamotá ... a na konec k mému překvapení nádherně rozmotá :D
Jednoduše je vidět, že se zcela jistě nemalý tým na psaní příběhu podílel.
Žádně atomové bomby, rusáci, zachraňte ameriku kraviny !HURÁ!.

Shrnutí:
Bioshock Infinite je hra se smyslem pro detail (i pro titěrný a zdánlivě bezvýznamný detail), příběhem který Vás po dohrání pravděpodobně dovede k zamyslení.
Aktuálně je tato hra pro mne jasným kandidátem pro nejlepší hru 2013 a hodnotím ji 99/100.

Nicméně je i hra zábavná a dobře se hraje,a proto výše vypsané zápory spíš mrzí než by byly kritikou.nepřijde mi že by příběh byl nutně fenomenální a originální,možná kdyby kladly víc pozornosti na hratelnost a řežbu byla by to mnohem lepší gamesa.Najdete mě na BF3 battlelogu kdyby chtěl někdo se mnou zastřílet.Smažbě a chlastu zdar!
ps:hraju po druhý na 1999 mod a přijde mi hra zábavnější,možná to byl účel