BLACKHOLE Complete Edition
Digital

98
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: 2D adventura
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulkyČeské titulky, AngličtinaAngličtina, Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 1004637
 • Více než 90 úrovní, které lze prozkoumat v 6 rozměrech Stovky tajných míst a hádanek Kompletně nadabovaná sci-fi komedie a skvělý soundtrack Dokonalé ovládání na klávesnici i ovladači
  Complete edice obsahuje:
  hru BLACKHOLE včetně všech aktualizací3 DLC (Testing Laboratory, Secret of the Entity a Challenge Vault)Přes 130 levelů včetně 10 neskutečně obtížných lokacíDigitální artbookSoundtrackVývojářský deníkHratelný prototyp hryArtwork ve vysokém rozlišení, který si můžete vytisknouta mnoho dalšího!
  BLACKHOLE je kritikou vřele přijatá hardcore plošinovka, která obsahuje více než patnáctihodinový komediální příběh ze sci-fi prostředí a hromadu zapeklitých gravitačních hádanek.
  Když posádku vesmírné lodi Endera pohltí černá díra, zdá se, že je to úplný konec. Naštěstí loď ztroskotá na Entity, neznámém objektu, který připomíná planetu. Po havárii se hráč probudí v roli obyčejného chlapíka, který posádce vařil kafe. Široko daleko není živé duše a vaším jediným spojencem se stane Auriel, poněkud sarkastická umělá inteligence lodního počítače. Spolu budete muset vymyslet plán, jak vesmírnou loď opravit, zachránit ostatní a stát se hrdinou planety Země. Tedy za předpokladu, že se vám podaří onu černou díru zavřít jednou pro vždy. Bude to fuška, protože záhadné jeskyně, ztracená města, mohutné hory i hluboké lesy jsou plné smrtících pastí a hádanek, které si pohrávají s gravitací.
  Klíčové vlastnosti:
  Více než 90 úrovní, které lze prozkoumat v 6 rozměrech Stovky tajných míst a hádanek Kompletně nadabovaná sci-fi komedie a skvělý soundtrack Dokonalé ovládání na klávesnici i ovladači
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si BLACKHOLE Complete Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskypokoj
assassinscreedshadows, acshadows
hvezdnevalky, starwarsunlimited
mistrisveta, ms2024
dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram