Blade and Sword
PC

599
Nákupem získáte 24 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy, Pseudo
Kód produktu: 10935
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Blade and Sword je akční RPG, tudíž zde dosti často dochází k soubojům, při nichž jsou navíc využita starověká čínská bojová umění. I proto se celá hra nese tak nějak v duchu buddhismu či lámaismu. Ve své podstatě hra připomíná Diablo II. Narozdíl od jiných RPG, kde pouze své postavičce kliknutím myši na cíl ukážete, nač má zaútočit a ona to vykoná, v Blade & Sword svého hrdinu ovládáte poněkud více. Můžete udat, jaký konkrétní pohyb by měl provést. K dispozici přitom máte celou škálu různých Kung Fu úderů, chvatů a hmatů. Hra je vybavena také multiplayerem, který hráčům poskytne zcela odlišný zážitek než single-player. To pro jiný způsob interakce, jiné strategické postupy i způsob myšlení.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Bratranec

   Je nejaka sance,ze cena hry spadne?

  • Nathali

   Souhlasím s crugeo-em, s Diablem se to srovnávat nedá a sice tam píšou, že tam je i multiplayer, ale upřímně něco jako multiplayer ta hra nezná !!

  • crugeo

   S Diablem to nelze srovnávat i když je to dělané ve stylu Diabla. Místy je to dost 'zajímavé'. Celým příběhem jdete sami, pouze postupem (jako v Diablu) získáváte zkušenostní body, které pak použijete na výběr dovedností. Jsou tam trochu problémy s takovými létacími démony, ale dají se zvládnout ;-) Po grafické stránce je to velmi pěkně uděláno. Pouze může být problém, že je to jen v angličtině, neboť je tam hodně 'povídání' a pak se vám to může zdát mírně otravné ale to je tím, že neznáte vlastní příběh. Celé je to vlastně zasazeno do asijského prostředí, které je propleteno hlavně démony v podobě zvířat.
   Celá hra má tři hlavní levely. Na začátku si můžete vybrat ze tří postav: samuraj (pomalý, ale silný), zlodějka (velmi rychlá, ale slabá) a mnich (něco mezi tím)
   Doporučuji zahrát :-) V každém případě berte na vědomí, že co člověk to jiný názor!
   Mě se to líbilo :-)

  • none

   mno, diablo sem nehrál ale je to fakt promakaný. ty souboje sou hustý, různý komnba a tak :-)

  • Frosty88

   To je nějak rychle vyprodaný ni? Jen tak mezi řečí: lidi kdo ste to hráli můžete to pls porovnat mezi diablem??

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Blade and Sword!

Sledujte nás na instagramu