Blitzkrieg Anthology
PC

(5x)
149
Nákupem získáte 6 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Real-time strategie, Světová válka
Kód produktu: 11419
 • Blitzkrieg je realtime strategie z období 2. světové války. Staňte se velitelem ruských, německých nebo spojeneckých jednotek. Připravte se na strategické bitvy v realistickém 3D terénu, ve kterých je nejdůležitějším prvkem promyšlená taktika. Historicky přesné bitvy se odehrávají v různých ročních obdobích a za různých přírodních podmínek v interaktivním 3D prostředí. Více než 150 druhů vozidel a techniky. Více než 40 druhů pěšáků. Přes 250 typů budov a objektů. Tři válečné kampaně zahrnující období v letech 1939 až 1945. Obrovské jednotky (vlaky, pobřežní dělostřelectvo). Armády různých národů (francouzská, italská, polská, německá...) Všechny objekty ve hře se dají zničit. Možnost stavby mostů, stavba valů, pokládání min, povolání záložních jednotek a vzdušné podpory. Editor scénářů.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Tento komplet obsahuje hru Blitzkrieg a datadisky Burning Horizon, Rolling Thunder, Iron Division.

  Blitzkrieg je realtime strategie z období 2. světové války. Staňte se velitelem ruských, německých nebo spojeneckých jednotek. Připravte se na strategické bitvy v realistickém 3D terénu, ve kterých je nejdůležitějším prvkem promyšlená taktika. Historicky přesné bitvy se odehrávají v různých ročních obdobích a za různých přírodních podmínek v interaktivním 3D prostředí. Více než 150 druhů vozidel a techniky. Více než 40 druhů pěšáků. Přes 250 typů budov a objektů. Tři válečné kampaně zahrnující období v letech 1939 až 1945. Obrovské jednotky (vlaky, pobřežní dělostřelectvo). Armády různých národů (francouzská, italská, polská, německá...) Všechny objekty ve hře se dají zničit. Možnost stavby mostů, stavba valů, pokládání min, povolání záložních jednotek a vzdušné podpory. Editor scénářů.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • Furi

   Ahoj,takže iron division najdete v B. rollin thunder a burning horizon pod vlastními misemi nebo kapitolami....no a pak-nespustí se mi ten blitz s rolling thundrem a tím druhým dílem..jenom se objeví úvodní obrázek a zůstane nevíte proč???

  • Milan L.

   Pokud vím, čeština je pouze na kmenovou hru t.j. "Blitzkrieg" v.1.2. Navíc je tu vážný problém - na nových počítačích sice jdou i mnohem starší hry, ale tahle se neumí ukládat ani znovu nahrát. Save je nepoužitelný. Většina černých obrazovek po startu nebo po vstupu do další kapitoly je způsobena tím, že většina nás už používá dvou-a vícejádrové procesory a to hra neumí. Na to je nejlepší v zástupci na ploše v kartě kompatibilita zvolit spustit v kompatibilitě s Win 98/ME, to vypne další jádra a hra se rozběhne, ale to savování to nevyřeší a podpora Cenegy mlčí.
   Zatím jsem na nic nepřišel.

  • Rizek18

   Ahoj,nevíte někdo o češtině na Blitzkrieg anthology?? Díky F.

  • VRB

   Potřeboval bych poradit, dřív sem hrával normál Blitze a teď sem vyděl v obchodě tuhle edici, tak sem si ji koupil a krásně šlape, jen mám problém najít složku, kde jsou mp mapy. Pokud hrajete mp, tak určitě znáte, že stahovat od někoho je to nesmysl, takže chci všechno z netu, ale nevim kam, nenašel sem žádnou příslušnou složku a když dám vyhledat mapu, která se mi již od někoho stáhla, tak ji to nenajde. Když si v editoru chci otevřít nějakou mapu, náhle se objeví složka maps, kterou normálně nevidím. Když dám zobrazit skryté složky, tak se nic nestane. Nemá někdo zkušenosti s touhle edicí a složkou maps či scenarios, už si to přesně nepamatuju. PS: Mám Visty, tak jestli to dělaj ony? Poraďte plz.

  • RedDwarf_Cz

   Pro p.Schovance
   Dobrý den.Mám od vás B. anthology,ale mám na DVD jen Burning Horizon a Rolling Thunder,kde je Iron Divizion?Ta se objeví,až po dohrání těch předchozích?Na DVD už jiná instalace není

  • benko

   Mám dotaz,povedlo se někomu nainstalovat na Blitzkrieg Anthology češtinu?

  • Dede

   Já ji mám taky po zapnutí černou a nenainstaloval se datadisk Iron Division.

  • Tom

   Nevíte někdo, proč mám po spuštění černou obrazovku?

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Hra ke které se vracím a hraji ji stále dokola + multiplayerové řežby.Jinak pro majkla co psal recenzi pode mnou.Opravný patch funguje,takže chybu hledej jinde,po opatchování hra jede bez sebemnších problémů

mohla by být dobrá kdyby fungovala

Skvělé vydání Blitzkriegu s jeho datadisky.

Za tu cenu 4 hry je fantastické...takže nadprůměr.

Vzhledem k popsaným problémů - průměr

Sledujte nás na instagramu