Borderlands: Game of the Year Enhanced (PC) Klíč Steam
Digital

804
Nákupem získáte 8 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: FPS, Sci-Fi, Open-world, Post-apokalyptické, Akční RPG
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7726955
 • Pokud už vlastníte Borderlands či Borderlands GOTY na službě Steam, tento produkt získáváte na službě Steam zcela zdarma. Nekupujte si prosím znovu Borderlands GOTY Enhanced.


  Objevte kooperační střílečku s kořistí, která to všechno začala, s plným pytlem obsahu a vylepšení! Používejte bambiliony zbraní jako jeden ze čtyř nemilosrdných žoldáků, z nichž každý má jedinečné RPG schopnosti. Vydejte se na opuštěnou planetu Pandora, kde vládne bezpráví, a hledejte výkonnou mimozemskou technologii: Vault. Díky novým zbraním, vylepšení grafiky, všem 4 přídavným balíčkům a dalšímu obsahu si užijte oceňované FPS/RPG sólo nebo společně s kamarády!  Bambiliony zbraní: Raketové brokovnice, plamenometné revolvery, bleskové samopaly a spousta dalších.


  Radikální výtvarný styl: Tradiční renderovací techniky v kombinaci s ručně kreslenými texturami dodávají Borderlands ikonický styl.


  Intenzivní souboje vozidel: Usedněte za volant a zapojte se do šílených soubojů vozidel.


  Kooperační šílenství: Rozcupujte nepřátele na kusy jako tým až 4 členů.


  NOVINKY:


  VIZUÁLNÍ ORGIE: Díky vylepšeným modelům postav, prostředím, zbraním a texturám nevypadalo Borderlands v kombinaci s rozlišením 4K nikdy tak dobře.
  NOVÉ ZBRANĚ: Už takhle jich je tolik, že se to nedá spočítat, tak jsme přidali další.
  NOVÉ HLAVY POSTAV: Buďte tak krásní, jak o vás tvrdí vaše mamka.
  NOVÉ ZLATÉ TRUHLY A KLÍČE: Víc kořisti!
  A DALŠÍ!

  PLUS:


  THE ZOMBIE ISLAND OF DOCTOR NED: Vydejte se do korporátem vlastněného městečka jménem Jakobs Cove a učiňte přítrž zkazkám o kráčejících „nemrtvých“. Nové oblasti, nové mise, noví nepřátelé, no páni!


  MAD MOXXI’S UNDERDOME RIOT: Oslavte velkolepé otevření Marcus Bank tím, že se utkáte se stovkami nepřátel v jediné soutěžní aréně široko daleko, ze které se vrátíte jako vítěz... anebo se nevrátíte vůbec.


  THE SECRET ARMORY OF GENERAL KNOXX: Chcete další příběh z Borderlands a tolik kořisti, že ani nebudete vědět, co s ní? Přihoďte nové zbraně, mise, vozidla a další!


  CLAPTRAP’S NEW ROBOT REVOLUTION: Toto destruktivní dobrodružství vás zve do bitvy s krutou novou hrozbou - s obrovským povstáním vašich někdejších kamarádů: robotů claptrap.


  ©2009-2018 IPerion, LLC. Všechna práva vyhrazena. Vydává a distribuuje 2K Games, Inc. v rámci licence od Gearbox Software, LLC. Gearbox, Borderlands a loga Gearbox Software a Borderlands jsou registrované obchodní známky, všechny použity se svolením Gearbox Software, LLC. 2K a logo 2K jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Všechna práva vyhrazena. Součástí tohoto softwarového produktu je software Autodesk® Scaleform®, © 2013 Autodesk, Inc. Všechna práva vyhrazena. Unreal® Engine, Copyright 1998-2014, Epic Games, Inc. Všechna práva vyhrazena. Unreal® je registrovaná obchodní známka Epic Games, Inc. FMOD Ex Sound System je registrovaná obchodní známka Firelight Technologies. Všechna práva vyhrazena. Používá Bink Video. Copyright © 1997-2014 by RAD Game Tools Inc. Používá Oodle. Copyright © 2008-2018 by RAD Game Tools Inc. Některé části © 2002-2016 by NVIDIA® Corporation. Všechna práva vyhrazena. Všechna ostatní autorská práva či obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků.


  Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/


    

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Borderlands: Game of the Year Enhanced (PC) Klíč Steam? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

Instagram
darek, zalozka, ilustrace
50letvideoher, levelmagazine, hernicteni, ohrachalidech, hernilegendy
pokemoncz, pokemontcg, tcg, pokemon, darek, vanoce
fortnitexmarvel, komiksycesky, darek, knihy, vanoce2023
gtavi, gta6, gtavitrailer, gtaphotography