Borderlands Game of the Year
PS3

(1x)
699
Nákupem získáte 7 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Borderlands je akčním sci-fi RPG v pohledu z vlastních očí, tak trochu to, co mělo být Hellgate: London, ale nakonec nebylo. Plus otevřená herní plocha. V Borderlands bude zhruba 150 misí a vydat se budete moci prakticky kamkoli. Příběh proto bude z velké části vyprávěn skrze dialogy a zprávy po vysílačce. FPS akce i RPG vývoj postav: Hráči si mohou vybrat jednu ze čtyř rozdílných postav a získat zkušenost a odbornost v mnoha oborech, které jim pomohou v boji s nepřáteli. Vylepšení mohou být vložena do široké řady zvláštních schopností, což hráčům umožňuje vytvářet postavy, které jsou šity přesně na míru jejich hernímu stylu. Intenzivní motorizovaný boj: Usedněte za volant a pusťte se do strhujícího motorizovaného boje plného úžasných explozí a rozsáhlého modelování poškozování objektů. Zcela nový umělecký styl: Svěží a vzrušující nový grafický styl, který kombinuje tradiční renderovací techniky s ručně kreslenými texturami a vytváří tak unikátní prostředí, jaké jste v žánru FPS dosud neviděli. Zbraňový arzenál: Vyberte si ze stovek tisíc možných zbraní, z nichž každá má svého výrobce, vlastnosti a výhody. Nový revoluční systém generování objektů přináší téměř nekonečné možnosti při vytváření nástrojů ničení.
  Nová edice hry Borderlands, která obsahuje původní hru + všechny dosud vydaná DLC – The Zambie Island of Dr. Ned, Mad Moxxis Underdome Riot a The Secret Amory of General Knoxx. V krabici na vás bude čekat také kód pro právě chystaný balíček Claptraps New Robot Revolution jenž bude od září ke stáhnutí.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Solid

   Najdu te na PSN

  • Solid

   Já klidně

  • zabijak mjuj

   Cau lidi za par dni budu kupovat GOTY edici a potreboval bych nejakyho partaka, kterej by byl ochotnej se mnou hrat hru od zacatku. Sam jsem uz hru (ale zadny datadisk) jednou dohral, ale bez kamose, aproto by jsem si chtel hru o neco vic uzit :) Muj nick na PSN je mjuj :D

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

V žánru sci-fi RGP podle mě nemá konkurenci, asi se mnou moc lidí souhlasit nebude, ale já osobně mám daleko raději Borderlands. A to snad ve všech ohledech než Fallout 3.