Brány Skeldalu: 7 mágů + kniha Brány Skeldalu II.: Bílá věž
PC

399
Nákupem získáte 15 kreditů
 • 399 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Český dabing
Štítky: Fantasy, Tahové
 • XZONE EDICE OBSAHUJE
  - aktivační kód hry na Steam
  - luxusní krabičku v podobě artbooku (56 stran)
  - textilní mapu herního světa (velikost A4)
  - 1x oboustrannou knižní záložku
  - knihu Brány Skeldalu II.: Bílá věž  Po dlouhých osmnácti letech Brány Skeldalu znovu ožívají, aby nové generaci hráčů připomněly, jak vypadá pořádné krokovací RPG. Ponořte se do magického světa a bojujte v taktických tahových soubojích. Čeká na vás přes 30 typů nepřátel, 60 druhů kouzel a řada náročných hádanek.

  Hra vychází v rámci naší vlastní Xzone Edice. V této edici si klademe za cíl přinášet hráčům skvělé české hry v luxusním balení, které si hra i hráči zaslouží.

  Jde o ukázku z mobilní verze hry. PC verze bude mít podstatně vylepšenou grafiku.

  SEDM MÁGŮ

  Příběh je herním fantasy remakem slavných filmů Sedm Samurajů a Sedm Statečných. Legendární ostrov Roven je prý místem, kde odpočívali bohové poté, co stvořili svět. Země, voda i vzduch jsou tu dodnes prosyceny magií, která přitahuje magické prospektory. Ti pořádají divoké nájezdy na jednu z bezejmenných ostrovních vesnic a pravidelně okrádají těžce pracující rolníky o většinu úrody.  HRDINOU PROTI SVÉ VŮLI
  Jednoho dne proto rolníci seberou svoje poslední peníze a najmou si na svou ochranu mágy. Jedním z nich budete také vy. Jenže vy nejste tak docela opravdový mág, jako pouhý podvodníček. I přesto však máte nějaké svědomí a vydáte se opravdové mágy alespoň najít a utvořit tak silnou družinu, která se postaví úhlavnímu nepříteli.  LOKACE
  Navštívíte temné krypty pod městem, přejdete mrazivý horský přechod, ponoříte se pod hladinu moře a vydáte se i do útrob mrtvého draka. A bude toho mnohem víc! Hra nabízí unikátní a velmi taktické tahové souboje s možností rozdělit svoji družinu, bojovou magii, živlovou magii a dříve neviděnou hudební magii.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Brány Skeldalu: 7 mágů + kniha Brány Skeldalu II.: Bílá věž!