Call of Duty: Black Ops 3
PS3

699
Nákupem získáte 27 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
Hra také dostupná pro:  PS4XONEPC
 • Vítejte v temné budoucnosti, kde vzniká nový druh Black Ops vojáků. Rozdíl mezi člověkem a strojem se pomalu vytrácí. Nanotechnologie a augmentace jsou všudypřítomné. Vítejte v Black Ops 3.

  Verze na PS3 neobsahuje single-player kampaň. Pouze multiplayer a zombie mód!  NOVINKY NA KAŽDÉM ROHU
  Po všech stránkách jde letos o doposud nejpokrokovější Call of Duty. Dechberoucí prostředí, dosud nevídané zbraně a schopnosti a naprosto přepracovaný, plynulý pohyb postavy. Všechny novinky pohání pokročilá technologie s novou umělou inteligencí a animačním systémem. Grafické zpracování opět posouvá standardy Call of Duty s novým systémem nasvícení a next-gen vizuálními efekty.

  Call of Duty: Black Ops 3 (PS3)

  MULTIPLAYER NA NOVÉ ÚROVNI
  S Black Ops přichází nový řetězový způsob pohybu, který umožňuje plynulý pohyb prostředím s ladnou obratností. Kontrolovatelné trysky, skluzy a překrývací schopnosti v mnoha kombinacích, umožňují dokonalou kontrolu nad postavou, zatímco stále míříte zbraní na nejbližšího nepřítele. Všechny mapy jsou od základu navrženy pro nový způsob pohybu, ale zvládnete je i pokud máte zažitý původní styl ovládání.
  Multiplayer přináší také nový systém postav - Specialist. Ten slouží k levelovaní a zdokonalení určité vlastnosti a zbraně postav. Nový systém tak přidává třetí možnost levelovaní k nynějším Traditional a Weapons XP.

  Call of Duty: Black Ops 3

  ZOMBIE JAK JE NEZNÁTE
  Zombie mód je v Black Ops 3 takřka samostatnou hrou ve hře. S naprosto odlišným zasazením do swingových 40. let minulého století, vás přenese do šílené a stylové zombie vřavy s vlastním příběhem.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Mad gamerxx

   jono kampan nastve ale zase se na to divejte zte lepsi stranky ka sem necekal ze to udelaj vunec na ps3 uz sem vedel ze ps3 uz je zatraceno !:) Ksem rad ze se slitovali nad nama ;)

  • maro

   první mise https://www.youtube.com/watch?v=Q_B7E_b1sro

  • Jéňa

   To ze tam neni kampaň mě upřímně dost naštvalo.Každej(skoro)COD má kampaň jen PS3 nebude mít blbost!!

  • luke

   Na ps3 bez kampane

  • Jiří

   já myslel,že tato hra na PS3 nebude skutečně to vyjde ?

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Vyrovnáváme každoroční hate a stavíme se tentokrát za Call of Duty, které hrdě kráčí v zástupu lineárních stříleček a bez problémů vede pochod multiplayerových akcí.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Call of Duty: Black Ops 3!