Call of Duty: Modern Warfare - Reflex
WII

(1x)
1 299
Nákupem získáte 26 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS
 • Nový akční thriller od Infinity Ward, uznávaného autorského týmu tvůrců série her Call of Duty, přináší tu nejintenzivnější akční zkušenost a nejlepší filmové zpracování, jaké jste kdy viděli. Hra Call of Duty 4: Modern Warfare vybaví hráče arzenálem těch nejmodernějších a nejsilnějších soudobých zbraní a přivede jej na ta nejzrádnější žhavá pomezí naší planety, do boje proti skupině ničemných nepřátel, kteří představují celosvětovou hrozbu. Jako američtí mariňáci nebo britští vojáci S.A.S. se hráči musí probojovat spletitým příběhem plným nečekaných zvratů a používají nejmodernější technologii, obrovskou palebnou sílu i koordinované pozemní a letecké útoky na bitevním poli, kde jsou rychlost, přesnost a vzájemná komunikace nezbytným klíčem k vítězství. Tato epická hra prohlubuje také zážitek ze hry více hráčů a poskytuje svým internetovým fanouškům zbrusu nové společenství ve hře pro houževnaté a vytrvalé nadšence, kterou si navíc můžete nastavit dle vlastních požadavků.
 • Konzole Nintendo WII
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Tom

   Je možnost hrát ve dvou, ale není to moc zábavný. Rozdělená obrazovka, kde jeden střílí a chodí a druhý jen střílí. Je to celkem omezovaný pro druhého hráče. Ale aspoň můžeš postřílet víc nepřátel na jednou :-)

  • 2hráči???

   Je ta hra pro 2? Myslím tím, normálně bez netu! Píše se tam na rozdělené obrazovce, ale já to nemůžu nikde najít!!! Pls pomozte...

  • Tom

   Multiplayer hraje spousta lidí, zatím se mě nestalo, abych se nemohl joinout do jediné hry, bez toho, aniž by tam někdo nebyl. Doporučuji ti to, je to velmi dobrá hra!

  • tadeas

   chci se zeptat jestli je u tehle hry i online mod a jestli je tak jestli to vubec někdo hraje? :D

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Sice ta hra má pár chyb a horší grafiku,ale stejně je velmi zábavná. Doporučuji.