Canis Canem Edit
PS2

(4x)
499
Nákupem získáte 10 kreditů
Kód produktu: 12179
 • V Canis Canem Edit (dříve nazývané Bully) je implementován podobný soubojový systém nabídnutý právě ve hře The Warriors, v němž nechybí jednak různá a různě zajímavá komba a chytačky, stejně co důležitý kryt. Útočné dispozice hlavního hrdiny, šikanovaného patnáctiletého klučiny Jimmy Hopkinse, se postupně rozšiřují, přičemž svou roli v soubojích tváří v tvář hraje také fakt, jak silně stisknete dané tlačítko a dále při jaké příležitosti (neboli bude to kontextuální). K tomu si připočtěte používání užitečných věcí jako je baseballová pálka a nebo prak (se střelbou vajíček :), takže je očividné, že si tuhle fázi patrně docela užijete. Nicméně bojování tvoří jenom jednu z dílčích částí zdejší herní náplně, pro získání klíčového respektu budete plnit rozličné úkoly, tady trochu ve stylu GTA, pročež během akce (kterážto se bude odehrávat ve škole, školních prostorách a přilehlém okolí) si užijete řady dialogů a nehratelných příběhových sekvencí, příjemně rozšiřujících rámec zdejšího hraní. Jedním z takových úkolů bude např. výpomoc ve školní jídelně, kde musíte pro připravované jídlo sehnat potřebné ingredience. A aby to nebylo tak jednoduché, ve vymezeném časovém limitu! Uvedené, stejně jako takové závodění na kolech, má přitom patřit mezi hlavní příběhové mise, ale vedle nich tu budou i mise vedlejší… Sem může zase patřit požadavek na zisk čokolády, kterou tlusté studentce jménem Eunice uzmul nějaký drzý spolužák. Za úspěšné splnění daných úkolů přichází kredit v podobě drobných, v podobě horkých polibků od několika málo hezkých žákyň zdejší instituce (což má efekt v podobě doplnění hodnoty zdraví) a nebo zisk takového skateboardu pro rychlejší přesun skrze jednotlivé herní lokace. Nutno ještě podotknout, že téměř všechny splněné úkoly vám následně navyšují parametr se shora zmíněným respektem - v očích určitých školních partiček, jichž tu má být několik a liší se nejenom způsobem oblékání.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Cc

   Dobrý den, budete prosím prodávat xbox verzi této hry (asi pod názvem Bully)? Měla by vyjít začátkem března, což už je za chvíli.

  • kimahri

   dobrý den

   konkurence prodává tuto hru cca za 990,-
   chystáte se hru taky zlevnit

  • Cc

   A nejake blizsi datum vydani jeste neni?

  • Martin Schovanec

   Ash: 1399 Kc, 1899 Kc to melo drive stat, ale distributor snizil cenu.

  • Ash

   plati cena 1899,- nebo 1399,-???

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Canis Canem Edit je jako GTA ve škole. Jenže o několik stupňů lepší !!! Výborná hra která se rockstarum povedla. Doufám že bude 2ka.

neco vam reknu jak sem este mel ps2 tak sem tuhle hru dohral 3 za sebou a kdybych este mel ps2 tak to dotahnu na 5. tohle doufam mluvi za vse

opravdu dobra hra doporucuji

Canis Canem Edit alias BULLY je skvělá hra pro ty kteří si ještě sem tam vzpomenou na svá školní léta a ty kteří mají tesně po škole a jsou zároveň fanoušky GTA, Bully je hrou která určitě nezapadne ale ani nějak nebude zářit na herním nebi, ale už jen kvůli růzonrodosti úkolů, skvělému humoru, příběhu a freeformové formě hraní stojí Bully alespoň za vyzkoušení.

Sledujte nás na instagramu