Like a Dragon: Infinite Wealth
XSX

1 499
Nákupem získáte 45 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Štítky: Ninja, Japonské, Samurajové
Kód produktu: 57467
Hra také dostupná pro:  PS5PS4
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 700 Kč

nebo

 850 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Like a Dragon: Infinite Wealth je RPG hra vyvinutá studiem Ryu Ga Gotoku a vydaná společností Sega.

  Ve hře Infinite Wealth vystupuje Ichiban Kasuga, hlavní hrdina hry Yakuza: a Kazuma Kiryu, původní protagonista série, a odehrává se kromě známého prostředí v Japonsku také na Havaji, vůbec prvním zámořském místě série. Spolu se starými i novými spojenci se Kasuga a Kiryu spojí, aby pomohli prvnímu z nich najít a znovu se setkat s jeho matkou na Havaji.

  EPICKÉ EMOCIONÁLNÍ DRAMA
  Dva hrdinové, které svedla dohromady ruka osudu, nebo možná něco zlověstnějšího... Ičiban Kasuga, nezastavitelný smolař, kterému není cizí vylézt ze dna, a Kazuma Kirju, zlomený muž, jemuž zbývají poslední dny života.
  Like a Dragon: Infinite Wealth
  NEJLEPŠÍ RPG AKCE VE SVÉ TŘÍDĚ
  Zažijte jedinečný boj v dynamických, rychlých bitvách RPG, kde se bojiště stává vaší zbraní a vše je dovoleno. Přizpůsobte dovednosti své party situaci pomocí obskurních povolání a úprav, abyste strategicky pokořili nepřátele pomocí nadstandardních pohybů.
  sega
  NEKONEČNÉ DOBRODRUŽSTVÍ
  Užijte si to v Japonsku a prozkoumejte vše, co Havajské ostrovy nabízejí, v dobrodružství tak velkém, že se rozprostírá přes celý Tichý oceán. Na každém kroku vás čekají nezapomenutelné okamžiky a jedinečná kombinace úkolů a aktivit, které si můžete užít ve svém volném čase.
  samurajská hra
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskypokoj
assassinscreedshadows, acshadows
hvezdnevalky, starwarsunlimited
mistrisveta, ms2024
dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram