Carmageddon 2000
PC

(5x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
 • Pokračování úspěšné akčně závodní Carmageddon série, bude mnohem, mnohem lepší než předchozí díly. Setkáte se s lepším humorem a agresivnějšími Zombíky. Jednoduchý editor umožní modifikování či vytváření nových chodců a vozů. Díky novému, přes dva roky vyvíjenému, enginu dosáhnete na stejném hardware dvojnásobné snímkové frekvence, tedy daleko lepší plynulosti hry. A poprvé se od začátku počítalo s online hrou, takže se těšte na speciální arény a módy pro více hráčů.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • DukeNukemCZ

   Docela zazrak ze se to jeste prodava si pamatuju jak me ta hra bavila a skoda ze byl odlozen Carmageddon4 jen by me zajimalo jestli to vubec jede na Vista x64

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Spíše bych doporučil díl první, či díl druhý (Carmageddon 1 a 2).

Pro mě určitě nejlepší hra svého druhu, velmi vtipná (z té černější stránky) a návyková. Ačkoliv nejsem pro to, aby na každé hře, kde se objeví odhalené ženské přednosti, musela být nálepka 16+ či dokonce 18+, v tomto konkrétním případě bych nějaké to dvojmístné číslo jako věkový limit vskutku doporučoval!

Velmy špatná ale vtipná hra.
!V žádném případě nedoporučuji!

Legendární Carmageddon 2000 to musíte zažít.

Jedna z nejlepších akčních závodních her.