Charkov 1943
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Real-time strategie, Světová válka
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 14756
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie

  Ohromující válečná strategie z 2.světové války inspirovaná sérií Combat Missions. Zavítáte v ní na ruské stepi a povedete válečné operace kolem města Charkov v zimě roku 1943, kde Němci zaznamenali své poslední velké vítězství na východní frontě. Žádná jiná RTS z 2.světové války vám nenabídne tak strhující frontové boje jako Charkov 1943. Nebudete totiž bojovat na malých umělých mapách, ale ponoříte se do rozsáhlého bojiště plného kopců, vesnic, mostů, řek a polí. Na téhle gigantické frontě svedete zničující boje o každou kótu s využitím všech dostupných typů mechanizovaných, pěchotních i leteckých jednotek.Hra je založena na skutečných událostech a nabízí dvě velká tažení - sovětskou ofenzívu v únoru 1943 a operace Wehrmachtu na počátku března 1943. Skvělá grafika prostředí a vojenské techniky vás přenese do sedmdesát let zpět. V téhle bitvě nebude nikdo ustupovat, nebudou se brát zajatci. Jen vaše taktika rozhodne o výsledku bitvy.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (10)

  • Farflame

   No dost pochybuju, že by Leveláci měli chuť takovou hardcore záležitost hrát. Na to je třeba projít víc recenzí, nejlépe od fandů žánru, kteří se tomu věnují.

  • Kubajs-CZ

   A pokud je pravda co říkáš tak to abych si tu hru už zahrál :-)

  • Kubajs-CZ

   Heh....neříkám jen jsem psal recenzi LEVELU, to doufám víš ? :D
   Ale asi jo.

  • Ursus

   No tak nedodělaná... Není moc userfriendly, ale za to počítá balistiku každé střely. Propracovanější strategii jsem nehrál. A možnost hrát za československé jednotky mě vyloženě nadchla. Je to hardcore a s malým rozpočtem, ale zvláštním kouzlem. Přestože moje práce na ní skončila, dohranou ji mám 4x, tak ji stále mám na disku.

  • Kubajs-CZ

   No měla hodnocení 4/10 a psali že se jim hra zdá nedodělaná,pomalá a hratelnost byla prý taky rozporuplná a celkově se jim hra moc nelíbila a to jak spracováním tak grafikou no....ale uvídíme až to vyjde.

  • Milan L.

   Ach jo. Tohle je pro mne jen náhražka - pravé tankové simy jako "Tiger vs.T-34" nebo aspoň "Steel Fury: Kharkov 1942" abych objednával na Amazonu.

  • Ursus

   Jo, to je totéž. Akorát u nás se název počeštil a nechal se jenom Charkov.

  • Kubajs-CZ

   To Ursus:teď se dívám znovu ona je to recenze na Achtung Panzers Kharkov 1943....je to to samé ?
   Totiž jsem myslel že to je stejný když tam je to 1943 ?

  • Ursus

   Jaké byly ohlasy v Levelu? Docela by mě to zajímalo. Hra je dost hardcore, ale milovníci 2. světové války a hlavně milovníci historie českých praporů si myslím budou slintat blahem. Ta hra není user-friendly, není to ani moc hra vlastně. Ale stojí to za to.

  • Kubajs-CZ

   V LEVELU č.191 už byla/je recenze a musím říct že hra dopadla hodně špatně.

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

roddraka, hraotruny
vysvedceni, prazdniny, skolnirok
residentevil, jillvalentine, sberatelskesochy
bradavice, skolacarakouzel, harrypotter
bazar, bazarovehry, pokemoni
shrek, funkopop, sberatel