Chivalry Medieval Warfare (PC DIGITAL)
DIGITAL

159
Nákupem získáte 2 Kredity
 • 159 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamJazyk: Angličtina
Kód produktu: 1000298
 • Chivalry: Medieval Warfare je jedinečná středověká sekačka z první osoby, která si dává za cíl přinést intenzivní akci středověku přímo do rukou hráčů. Hra je zasazena ve fiktivním ale realisticky zpracovaném světě, kde hráči mezi sebou zápasí v intenzivních brutálních bitvách odehrávajících se v obléhání hradech, pleněných vesnicích a mnoha jiných lokalitách.
  Intenzivní propracovaný bojový systém zblízka poskytuje hráčům absolutní kontrolu nad zbraněmi v reálném čase.Široká škála středověkých zbraní včetně mečů, bojových seker, dlouhých luků, bojových kladiv a mnoho dalších na Vás čekají v této brutální hře, kde zručnost a strategické myšlení znamenají šanci na vítězství.Dynamický systém úkolů, které čekají na hráče ve hře poskytují prostor na taktické myšlení jednotlivých týmů. Hráči se budou muset prebúrať přes bránu a zneškodnit nepřátelskou šlechtu pro dosažení vítězství.Poraz své oponenty ve skutečném stylu středověkých bitev s katapultem, vyleješ na nich horký olej, připrav je o hlavu precizním útokem s mečem.Získej zkušenosti a zpřístupni si nové možnosti jak si upravit svého rytíře tak, jak uznáte za vhodné.Obrovské bohaté prostředí, které nabídne hráčům skutečné středověký pocit s bohatými detaily a širokou škálou pro taktické manévry.4 unikátní třídy: lučištník, muž ve zbrani, obránce a rytíř, z nichž každý má své výhody a nevýhody.Online mapy a módy poskytující množství možností pro taktické boje i rychlé bitvy.Freedom combination systém poskytující hráčům množství způsobů útoků a bloků, které se dají plynule spojovat čímž se boje stávají dynamickými.Offline mód umožňující hráčům dostatečné vžití se s ovládáním.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Chivalry Medieval Warfare (PC DIGITAL)!

Sledujte nás na instagramu