Chris Sawyers Locomotion
PC

(4x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Tycoon, Vlaky
Kód produktu: 11159
 • Hra vám opět nabídne možnost vybudovat dopravní impérium, které různými způsoby přepravuje lidi či zboží. V některých scénářích bude vaším úkolem dopravit v určitém čase daný počet pasažérů na konkrétní místo, jindy se zase budete muset snažit vybudovat vaši společnost do určité velikosti. Stejně jako v Transport Tycoonu, i zde se klíčovým prvkem stavá herní svoboda, jinými slovy, bude záležet jen na vás, jak se ke kterému úkolu postavíte a kterých prvků přitom využijete. Kromě měst a vesnic, jejichž rozvoj budete vhodným řešením dopravy ovlivňovat, najdete na mapách i různé průmyslové objekty. Cílem je jejich vhodné propojování - například stavba železnice od uhelných dolů k teplené elektrárně vám zajistí peníze, přičemž budete-li chtít ještě větší balík, vyplatí se dopravit uhlí a železo do továrny na výrobu oceli. I tu pochopitelně můžete dále transportovat a využít třeba k produkci konkrétního zboží, jež pak dopravíte přímo k zákazníkům do města. Mnoho hratelnostních principů zůstalo od dob Transport Tycoonu prakticky nezměněných, například každý prostředek/vozidlo se postupem času opotřebovává a stávat se tak méně a méně spolehlivým. I porucha malého zařízení pak může způsobit přetržení celého dopravního řetězce, a tím pádem zdržení a ztráty.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Češtinu do hry si můžete stáhnout zde

  Hra vám opět nabídne možnost vybudovat dopravní impérium, které různými způsoby přepravuje lidi či zboží. V některých scénářích bude vaším úkolem dopravit v určitém čase daný počet pasažérů na konkrétní místo, jindy se zase budete muset snažit vybudovat vaši společnost do určité velikosti. Stejně jako v Transport Tycoonu, i zde se klíčovým prvkem stavá herní svoboda, jinými slovy, bude záležet jen na vás, jak se ke kterému úkolu postavíte a kterých prvků přitom využijete. Kromě měst a vesnic, jejichž rozvoj budete vhodným řešením dopravy ovlivňovat, najdete na mapách i různé průmyslové objekty. Cílem je jejich vhodné propojování - například stavba železnice od uhelných dolů k teplené elektrárně vám zajistí peníze, přičemž budete-li chtít ještě větší balík, vyplatí se dopravit uhlí a železo do továrny na výrobu oceli. I tu pochopitelně můžete dále transportovat a využít třeba k produkci konkrétního zboží, jež pak dopravíte přímo k zákazníkům do města. Mnoho hratelnostních principů zůstalo od dob Transport Tycoonu prakticky nezměněných, například každý prostředek/vozidlo se postupem času opotřebovává a stávat se tak méně a méně spolehlivým. I porucha malého zařízení pak může způsobit přetržení celého dopravního řetězce, a tím pádem zdržení a ztráty.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • danka

   ja chci hru lokomotion.

  • Vlada

   Priserne ovladani pri stavbe trati

  • suomesken

   TTD, TTDP, TT, OTTD a grafiky do TTD např. české vlaky ke stažení na ttd.tycoonez.com

  • Cimik

   Hele je tu hustí ale je to trohu,spíš hodne drahy ale ja ne to mám

  • egelebege

   Hrál jsem jen demo a musim říct, že se mi líbilo. Ale za tu cenu??!!! Zlatý TTD

  • Sir

   René Šuman: ty lamo jedna, to uz prece davno existuje a jemnuje se to TTDLX WIN, funguje i na 2K/XP. Staci si jenom na neto trochu zagooglit a stahnout.

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Zklamání roku, ZLATÝ Transport Tycoon Deluxe z roku 1995.
Někde si ho sežeňte a rozjeďte to přez emulátor, ten stojí za rozehrání totiž i dneska. Zatímco Locomotion je tak akorát do koše.

Tato hra je solidní kousek který stojí za to vyzkoušet...Je tu konkurečnost s TT a je to jemu opravdu podobné ale tahle verze je pro mě lepší...

pokus o sesazení Transport Tycoon DeLuxe z 1. místa

Zábavný počin, především pro fanoušky RCT a TTD. Pár chybek zamrzí (nějaký patch by potěšil), ale vydrží to dlouhé hodiny