Citizen Sleeper
SWITCH

749 899 Kč

Sleva platí do 11.8.2024 nebo vyprodání

Nákupem získáte 7 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Sci-Fi
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 62127
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 400 Kč

nebo

 500 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Citizen Sleeper, RPG inspirované Tabletop hrami,  se odehrává se na Erlin's Eye,  zničené vesmírné stanici, která je domovem tisíců lidí snažících se přežít na okraji mezihvězdné kapitalistické společnosti.

  Žijte život uprchlého dělníka, který se ocitl na stanici na okraji mezihvězdné společnosti. Inspirujte se flexibilitou a svobodou TTRPG, prozkoumejte stanici, vyberte si své přátele, unikněte své minulosti a změňte svou budoucnost.

  HOĎTE KOSTKOU, SPLŇTE ÚKOL, PŘEŽIJTE

  Hra Citizen Sleeper je inspirována stolními RPG hrami a využívá kostky, hodiny a mechaniky k vytvoření zážitku, který řídí hráč a v němž si vybíráte svou cestu v bohatém a citlivém světě. V každém cyklu si pomocí rozdaných kostek vybíráte, jak naložíte se svým časem. Uzavírejte nebo rušte spojenectví, odhalujte tajemství a unikejte lovcům. Přežijte a nakonec prosperujte, jeden cyklus za druhým, a někdy i proti času!
  Citizen Sleeper
  VYBUDUJTE PŘÁTELSTVÍ
  Na stanici se setkávají postavy ze všech společenských vrstev, které se snaží přežít mezi hvězdami. Záchranáři, inženýři, hackeři, barmani, pouliční prodavači jídla, každý z nich má svou historii, která ho sem přivedla. Vyberete si, komu z nich chcete pomoci, a společně budete utvářet svou budoucnost.
  Citizen Sleeper
  BYLI JSTE STVOŘENI, ABYSTE ZEMŘELI
  Essen-Arp. Jste pro ně jen majetek, další aktivum v portfoliu. Jste produktem zneužívaného systému ve vesmíru, kde se expanze lidstva vyznačuje vykořisťováním a těžbou. Unikněte tvůrcům svého rozkládajícího se těla a určete si vlastní cestu v bohatě vymyšleném, hluboce aktuálním sci-fi světě, který zkoumá myšlenky nejistoty, osobnosti a svobody.
  tabletop RPG
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Citizen Sleeper? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

domaciskritek, harrypotter, kouzelnickysvet
bloodbornebook, komiks, hernicteni
matrix, sberatelskefigurky, thematrix
silenthill2remake, silenthill2, darek
klub, klubovevyhody, slevy
worldofwarcraftart, truhlicka