Civilization 3: Conquests
PC

199
Nákupem získáte 8 kreditů
Štítky: Budovatelské, Tahové
 • Speciální prázdninová nabídka (další hry v akci zde).

  Datadisk ke hře Civilization 3 s podtitulem Conquests hráčům nabízí historicky odpovídající obsah - dočkáte se jak mísí v starověké Mezopotámii (4000 až 190 př.n.l), tak i bojů během druhé světové války. Civilization III: Conquests přináší do hry nové technologie i jednotky, ze kterých zmiňme například sumérského bojovníka Enkidu nebo starověký válečný vůz (chariot) pro tři muže. Přibylo též sedm nových civilizací jako Sumérové, Chetité, Inkové nebo Mayové. Úprav se dočkal i multiplayer, nové mody jsou nakloněny spíše kratším a svižnějším hrám, které odehrajete za cca 2-5 hodin. Ve hře jsou i pohromy jako např. vybuchující sopka. Můžete si být jisti, že pokud se budete se svými jednotkami nacházet v jejím bezprostředním okolí, nevyváznete bez ztrát. Jedná se o datadisk.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Michal Pavelčík

   konecne nejaka rozumna cena... hned to beru, protoze civ3 je perfektni hra, kterou muzete hrat porad dokola a pokazde jinak

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Civilization 3: Conquests!