Civilization 3 GOLD
PC

(2x)
222
Nákupem získáte 2 Kredity
Doporučený věk: Od 7 let
Štítky: Budovatelské, Tahové
Kód produktu: 11093
 • Datadisk ke hře Civilization 3 s podtitulem Conquests hráčům nabízí historicky odpovídající obsah - dočkáte se jak mísí v starověké Mezopotámii (4000 až 190 př.n.l), tak i bojů během druhé světové války. Civilization III: Conquests přináší do hry nové technologie i jednotky, ze kterých zmiňme například sumérského bojovníka Enkidu nebo starověký válečný vůz (chariot) pro tři muže. Přibylo též sedm nových civilizací jako Sumérové, Chetité, Inkové nebo Mayové. Úprav se dočkal i multiplayer, nové mody jsou nakloněny spíše kratším a svižnějším hrám, které odehrajete za cca 2-5 hodin. Ve hře jsou i pohromy jako např. vybuchující sopka. Můžete si být jisti, že pokud se budete se svými jednotkami nacházet v jejím bezprostředním okolí, nevyváznete bez ztrát.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Balení obsahuje včetně základní hry i oba datadisky Play the World a Conquests.

  Pokračování veleúspěšné tahové strategie. Opět se stanete vůdcem národa v roce 4000 před naším letepočtem, aby jste s jedinou jednotkou osadníka, přivedli svůj národ navrchol a prošli jím celou lidskou civilizaci. Čekají na vás mírová jednání a uzavírání paktů a obchodních smluv s okolními národy či později ukrutné války, kdy se nepřítelova města budou třást před ničivými nálety vašich bombardérů a výsadky pěchoty. Čeká na vás obrovitánské množství rozličných vynálezů a divů světa a právě vy, jakožto Nejvyšší svého národa, můžete změnit dějiny světa podle svých představ.

  Civilization 3: Play the World

  Datadisk k populární tahové strategii Civilization 3. Obsahuje krom jiného : tahově orientovaný i simultálně hraný multiplayer, možnost hraní přes síť, u jednoho počítače a nebo přes email, 8 nových civilizací, rozšířený editor scénářů, včetně nových jednotek a možnosti vytvořit scénář v libovolné historické době, nové mapy, nové jednotky a nové divy a městská vylepšení.

  Civilization 3: Conquests

  Datadisk ke hře Civilization 3 s podtitulem Conquests hráčům nabízí historicky odpovídající obsah - dočkáte se jak mísí v starověké Mezopotámii (4000 až 190 př.n.l), tak i bojů během druhé světové války. Civilization III: Conquests přináší do hry nové technologie i jednotky, ze kterých zmiňme například sumérského bojovníka Enkidu nebo starověký válečný vůz (chariot) pro tři muže. Přibylo též sedm nových civilizací jako Sumérové, Chetité, Inkové nebo Mayové. Úprav se dočkal i multiplayer, nové mody jsou nakloněny spíše kratším a svižnějším hrám, které odehrajete za cca 2-5 hodin. Ve hře jsou i pohromy jako např. vybuchující sopka. Můžete si být jisti, že pokud se budete se svými jednotkami nacházet v jejím bezprostředním okolí, nevyváznete bez ztrát.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (8)

  • Jose

   zdravim. chci se zeptat, jestli jde hrát tahle hra i po netu, díky. je to už dlouho, co jsem to hrál.

  • Daggoth

   Taky jste k te hre mohli dodat,ze to je v anglictine a manual je jen seznam zkratek ke hre.Anglictinu mam rad,ale v tehle hre by byla lepsi cestina.

  • daedrik

   hmm.. moc to nechapu, tak je CiV 3 v cestine nebo ne?

  • pepe

   Vydavatel na hře honosně uvádí "česká verze-manual". Jestli se "českým manualem" rozumí obecná příručka s varováním pro epileptiky plus licenční ujednání tak se běžte bodnout. Zajímalo by mě co na to úřad pro ochranu spotřebitele? Koupil jsem si originál a hra je falešná už na obalu. Upřimně lituji 249,- Kč

  • pepe

   fdf

  • mdk

   CEstina existuje na zakladni verzi pokud vim.

  • Odin

   Nojo, bez češtiny ty haldy tabulek... Nemá to cenu.

  • Patejl

   Pěkný, ale chtělo by to češtinu! :(

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

 Neověřený nákup

Opravdu špatný díl Civilizace, který si v průměrnosti nezadá s Call to Power. Buď se vraťe ke dvojce, anebo si kupte rovnou čtyřku.

 Neověřený nákup

Slušná hra poskytující slušnou zábavu a za nízkou cenu a nízké HW nároky.

Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu