Clash: Artifacts of Chaos - Zeno Edition BAZAR
PS4

299 399 Kč
Nákupem získáte 14 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Akční adventura
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 151857
 • Jedná se o bazarový produkt a v balení se nenachází fyzické ani digitální bonusy.

  OBJEVUJTE ZENOZOIK

  Svět a civilizace Zenozoiku, ve kterých se promítají surrealistické a punk-fantasy prvky, jsou plné fascinujících postav, bytostí i krajin. Toulejte se touto fascinující zemí a poznávejte zdejší cesty, obyvatele a dávná tajemství.

  Clash: Artifacts of Chaos - Zeno Edition (PC)
  ROZDRŤTE SVOJE PROTIVNÍKY
  Největší zbraní jsou vaše pěsti a rychlost. Útočte, uhýbejte, omračujte, blokujte, parírujte a provádějte speciální útoky. Přepněte si do pohledu první osoby a používejte unikátní techniky: je jenom na vás, jestli využijete příležitost k dosažení vítězství a vyvarujete se chyb, které by se vám mohly záhy stát osudnými.

  Clash: Artifacts of Chaos - Zeno Edition (PC)
  PŘIZPŮSOBTE SVŮJ STYL BOJE
  Během vašeho dobrodružství se naučíte různá bojová umění a libovolně je můžete střídat podle situace, typu nepřítele a svých preferencí. Vítězství vám umožní vylepšovat vlastnosti a útoky, a postupně si můžete vyladit svůj unikátní styl.

  Clash: Artifacts of Chaos - Zeno Edition (PC)
  PŘIJMĚTE VÝZVU RITUÁLU
  Před bojem můžete protivníka vyzvat ke hře v kostky, přičemž vítěz určuje pravidla střetu – často ve svůj prospěch. Přivolání nestvůry jako spojence, zahalení oblasti mlhou, nasazení okovů omezujících pohyb... rituál zdaleka neurčuje výsledek boje, ale představuje příležitost, kterou můžete využít, pokud ho vyhrajete, nebo výzvu, kterou musíte chytře pokořit, pokud prohrajete.

  Clash: Artifacts of Chaos - Zeno Edition (PC)
  PESTRÝ PŘÍBĚH
  Pátrání po slavných artefaktech vám pomůže porazit Gemini a zavede vás až za hranice vaší představivosti. Zatímco budete svádět boje s žoldáky, kteří vás pronásledují, a rozvíjet své přátelství s Boyem, musíte se postavit své minulosti a proniknout do zdrojů chaotické společnosti Zenozoiku.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Clash: Artifacts of Chaos - Zeno Edition BAZAR? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

assassinscreedshadows, acshadows
hvezdnevalky, starwarsunlimited
mistrisveta, ms2024
dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram
dopravazdarma, dorucenizdarma