Collection of Mana
SWITCH

1 099 
Nákupem získáte 43 kreditů
 • 1 099 Kč Skladem
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, Anime, JRPG, Japonské
 • Prožijte znovu začátek série Mana s tímto bundlem tří her obsahujícím Final Fantasy Adventure/Mystiq Quest, Secret of Mana a poprvé mimo Japonsko vydaný Trials of Mana. Trilogie klasických Mana her se dočkala i nových vylepšení v podobbě rychlého ukládání a hudebního přehrávače, který umožní poslech klasických skladeb z každé hry.
  BALENÍ OBSAHUJE
  - hru Collection of Mana
  - exkluzivní otočitelný obal

  Collection of Mana (SWITCH)

  FINAL FANTASY ADVENTURE / MYSTIC QUEST
  Tímto titulem to vše odstartovalo. Vaším osudem je stát se strážcem a učinit konec plánům Dark Lorda na ovládnutí Mana Tree. V tomto remasteru můžete vybírat mezi třemi módy obrazovky.

  final fantasy adventure

  SECRET OF MANA
  Jeden Meč. Tři hratelná dobrodružství. Osm Mana Seeds. Užijte si klasické dobrodružství a zachraňte svět a Mana Tree od nepřátelské Říše. Zahrajte si toto dobrodružství až ve třech lidech v lokální kooperaci.

  secret of mana

  TRIALS OF MANA
  Poprvé mimo Japonsko si můžete zahrát třetí hru z Mana série a zažít tak unikátní cestu vašeho hrdiny, která se vyvíjí podle toho, jakého hrdinu si vyberete a jakou skupinu dobrodruhů vytvoříte.

  trials of mana
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Collection of Mana!