Command and Conquer: Renegade
PC

(1x)
99
Nákupem získáte 1 kredit
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Nejnovější hra zasazená do známého světa Command & Conquer je tu. Na rozdíl od dřívějších realtimových strategií půjde tentokrát o trojrozměrnou akční hru, kde v roli člena komanda se zblízka podíváte na území Nodu a při plnění propracovaných misí budete moci použít spoustu známých bojových jednotek. Můžete se těšit na skvělou trojrozměrnou akční hru zasazenou do známého světa Command & Conquer, kde se na akci díváte přímo přes rameno vašeho vojáka. Konečně uvidíte zblízka ďábelský chrám Nodu, sila vypadající jako obří zasklené bazény osvícený tibériem či gigantické harvestry při sklízení toxických minerálů. Projdete spoustou propracovaných misí, odehrávajících se na území Nodu a dostatečně se vyřádíte s širokou paletou zbraní a hromadou známých bojových jednotek (plamenometný tank, raketová motorka, buggina atd.)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Dafson

   Za 449,-??

  • gizmo

   dobra hra ale ja bych ji ted prodaval uz za 299

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Old school střílečka, která chytne a velmi dobře zabaví. Na dobu vydání pár let př.n.l. celkem ujde i po grafické stránce (Crysis to není). Pozitiva převažují, je to dobrá gamesa...ale proč ta cena proboha ? Optimální by byly dvě stovky...