Commandos Complete
PC

299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Světová válka, Taktické
 • Commandos Complete obsahuje všechny díly: Commandos + datadisk, Commandos 2 a Commandos 3: Destination Berlin a Strike Force.

  Taktická real-time strategie Commandos 3: Destination Berlin zatáhne hráče do těch nejdramatičtějších bitev 2. světové války. Změny v Commandos 3 se týkají především vašeho arzenálu, kde přibudou mnohem agresivnější a nebezpečnější zbraně a vaše jednotky dostanou více možností pro útok a obranu. A za druhé se hra zrychlí a zpestří - budete hrát na více mapách kratší dobu. Mise jsou co nejrůznorodější (útok, špionáž, odstřelování, číhání na nepřítele, líčení pastí atd.). V jedné z nich se například dostanete přímo do centra Berlína, kde je naprosto nezbytné hrát promyšleně a opatrně tak, abyste nevyburcovali některou ze 300 německých jednotek, vyskytujících se na mapě. Jindy bude zase vaším úkolem nenápadně zlikvidovat německého snipera. Jednotlivé mise jsou proloženy in-game filmy jako například vyloděním v Normandii dne D. Celkem je hra rozdělena do tří hlavních kampaní: Stalingrad, střední Evropa a Normandie. V multiplayeru se setkáte se soutěžními i kooperativními mody, ve kterých bude jeden hráč moci ovládat jen postavu jednoho velitele.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Sion

   Dobrý den, mohl bych se zeptat, zda všechny díly Commandos v této edici jsou pouze s anglickými titulky nebo Commandos 3 a Commandos: Strike Force obsahují české titulky, které dříve už vyšly v české verzi?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Commandos Complete!