Company of Heroes 2 - Victory at Stalingrad Mission Pack (PC) DIGITAL
DIGITAL

219
Nákupem získáte 3 kredity
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7065959" ["cena"]=> string(3) "219" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "1" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 219 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: České titulky
 • Victory at Stalingrad

  V zimě roku 1942 Rudá armáda udatně bránila Stalingrad před zdánlivě nezadržitelným postupem německých vojsk. Za cenu obrovských obětí se Sovětům navzdory všem předpokladům podařilo příval fašistických jednotek zastavit a shromáždit dostatek vlastních sil k zahájení protiútoku v podobě operací Uran a Malý Saturn. Díky úspěchu tohoto tažení se podařilo německou 6. armádu uvěznit ve Stalingradu. Rudá armáda si tak připsala vítězství, které pomohlo změnit vývoj celé války.

  Ujmi se velení Rudé armády a zahraj si sadu scénářů, výzev a bitev inspirovaných tímto historickým vítězstvím. Tvá strategická rozhodnutí vyvedou Sověty z čelistí drtivé porážky do náruče rozhodného vítězství.

  Kooperativní scénář: Kalačské kleště KALAČ, RUSKO, SSSR: 22. listopadu 1942, Operace Uran je v plném proudu. Její mohutné kleště se přibližují k ospalému městečku Kalač na Donu, zhruba 70 kilometrů západně od Stalingradu. Sovětská 26. obrněná divize útočí ze severu, 4. mechanizovaná divize se blíží od jihu. Sovětské oddíly musí co nejrychleji zabezpečit klíčové oblasti a zásoby v okolí města, aby se poté mohly vrhnout do závěrečného útoku na životně důležitý most přes řeku Don. Výzva pro jednoho hráče: Útok na Tacinskaju LETIŠTĚ TACINSKAJA, RUSKO, SSSR: 24. prosince 1942, Probíhající operace Malý Saturn se snaží zničit německé vojsko v obklíčeném Stalingradu, díky vzdušné podpoře Luftwaffe je však německá 6. armáda dobře zásobená. 24. tanková divize Rudé armády míří hluboko do nepřátelského území. Jejím úkolem je obsadit německé letiště Tacinskaja a zničit tamní letadla. Výzva pro jednoho hráče: Obrana mostu
  ŘEKA DON, RUSKO, SSSR: 18. listopadu 1942, Rudá armáda musela spuštění své operace Uran na poslední chvíli odložit a počkat, až budou připravené i vzdušné jednotky. Nepravidelné a partyzánské oddíly už vyrazily zabezpečit klíčový most přes řeku Don a nyní jsou terčem usilovných německých útoků. Rudá armáda je na cestě, ale než dorazí, musí si obránci poradit sami. Bitva proti počítači: Zimní bouře
  POBLÍŽ STALINGRADU, RUSKO, SSSR: Prosinec 1942, Wehrmacht spustil operaci Zimní bouře, jejímž cílem bylo pomoci 6. armádě uvězněné ve Stalingradu. Sovětské jednotky musí útok zarazit a zabránit fašistům v pokusu o útěk z obklíčeného města. Bitva proti počítači: Odpor Stalingradu STALINGRAD, RUSKO, SSSR: Říjen 1942, Už déle než měsíc zuří ve Stalingradu líté boje, které město změnily ve změť polorozpadných domů a dýmajících rozvalin. Sověti brání každou píď města a bezmocně pozorují oblohu, po které se prohání letouny německé Luftwaffe a bombardují vše, na co jim padne zrak. Kooperativní bitva proti počítači: Vítězství u Stalingradu STALINGRAD, RUSKO, SSSR: Prosinec 1942, Měsíce krvavých kontaktních bojů o nadvládu nad Stalingradem dospěly k významnému bodu obratu. Operace Uran zcela odřízla německou 6. armádu a uvěznila ji ve městě. Zásoby se nebezpečně tenčí, a tak Němcům zbývá jen jediné: zoufalý pokus o průlom. Rudá armáda musí tento úder stůj co stůj odrazit.

  © SEGA. Developed by Relic Entertainment Inc. SEGA, logo SEGA, Relic Entertainment a Company of Heroes jsou registrovanými ochrannými známkami nebo ochrannými známkami SEGA Corporation. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva jsou majetkem jejich výhradních vlastníků.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Company of Heroes 2 - Victory at Stalingrad Mission Pack (PC) DIGITAL!