Condemned 2: Bloodshot
PS3

(4x)
599
Nákupem získáte 24 kreditů
Štítky: FPS, Hororové
 • Ať už budete zrovna mlátit psa po hlavě dlažební kostkou vytrženou ze zdi, házet něčí tělo do žumpy nebo za pomoci detektivních pomůcek řešit vraždu, hororová akce Condemned 2: Bloodshot od Monolithu vám ani na minutu nedá oddychnout. Její hlavní hrdina Ethan Thomas se navíc dal na alkohol, takže návrat do služby kvůli ztracenému parťákovi mu dělá potíže: třesou se mu ruce a občas proto nemůže přesně zamířit, jindy zase vidí děsivé přeludy. Jednou z novinek ve dvojce jsou tzv. emotivní reakce. Kolemjdoucí na ulici vám třeba začne nadávat: buďto ho necháte být, nebo stisknete tlačítko na obrazovce a Ethan na cizince vystrčí prostředníček. Jiný vám třeba nabídne pomocnou ruku, když budete ležet na zemi: opět bude jen na vás, zda pomoc přijmete. Vaše bezprostřední reakce bude nicméně mít dalekosáhlejší dopad: odmítněte a třeba se připravíte o důležitý rozhovor. Změn dozná také bojový systém: levým tlačítkem nepřítele udeříte levačkou, stisknutím dvou knoflíků naráz Ethan ruce skříží a zablokuje tak protivníkův útok. Při běhu budete pro změnu zase moci udeřit předloktím. Kolem se povalující předměty - sekyry, trubky, televizory a další - bude možné používat nejen jako zbraně, ale navíc je i házet, přičemž ve hře se vystřídá na čtyřicet odlišných smrtících animací. Na konci každé úrovně budete za tyto vraždy navíc odměněni body, směnitelnými za nové rukavice, boty nebo předměty jako baterku či neprůstřelnou vestu.
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • Ice

   A koněčně druhej díl.Když sem měl jěště x boxe 360 :-) kterej se mi pak pěkně rozesral tak sem hrál condemned jedničku a byla suprová hra,dost dobře jsem se u ní bavil a hodiny a hodiny u ní vydržel,byli tam i místa kdy sem měl opravdu nahnáno ae zábava byla 100% a celkově to byla dlouhá hra takže až bude trochu sleva tak do ní jdu.

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Skvělá hra těším se na další díl ! jestli bude...

Klasa!

Jednicce bych dal v jeji dobe 8 za nevsedni zazitek, ktery kazily nektere nedomyslenosti. Dvojka po vsech strankach tento zazitek zintenzivnuje jejich opravenim a celkovym propracovanim jak starych tak i novych veci. 10 se bojim dat a tak volim 9.

Hodně dobře udělaná hororová akce.Nemá to chybu.Lidi slabší povahy radši nekupovat nebo Vám z toho zaskočí srdce.Luxusní horor jak má být.