Crash Action Pack
PS2

(2x)
699
Nákupem získáte 14 kreditů
Štítky: Arkáda
 • Crash Twinsanity : Crash Twinsanity je další v řadě titulů s populární postavou jménem Crash v hlavní roli. Crashův svět je napaden novými nepřáteli jimiž jsou ďábelská dvojčata, která Crash porazí jedině v případě, že své sily spojí se svým doposud úhlavním nepřítelem Dr. Cortexem. Hra nabízí celkem 4 hratelné postavy, přičemž každá z nich má unikátní schopnosti a dovednosti, čeho tvůrci využili k návrh odlišného designu každé z úrovní. Díky tomu a také díky vysoce interaktivnímu prostředí i spoustě humorných prvků je Crash Twinsanity mnohel lepší a nápaditější než v předchozích hrách. Podstatný význam na zábavnosti má taktéž nutná spolupráce Crashe s Cortexem, kteří musí hned několik částí hry projít spolu a vzájemně si pomáhat. Dokonalé jsou pak hlášky a gesta, kterými se tyto dvě postavičky navzájem provokují.
  Komplet her Crash - Crash Twinsanity, Crash tag team Racing a Crash Nitro Kart.

  Crash Nitro Kart: Oblíbená postavička počítačových her Crash Bandicoot se vrací v nové zábavné závodní hře. Zlý tyran Velo zajme Crashe a nutí ho závodit ve svém koloseu. V sázce je nejen jeho svoboda, ale i osud celé Země. Key Features: - Závoďte na 17 krásných tratích zasazených do jedinečných světů (bujné džungle, vybuchující sopky, futuristická města nebo vesmírné stanice). - Single player zahrnuje závodění na čas a se soupeři.
  Crash Tag Team Racing : Oblíbená postavička Crash a všechny jeho přátelé i nepřátelé se vrátili aby představili své nejšílenější dobrodružství. Kombinace klasického Crashe a závodní hry přináší zcela novou úroven hratelnosti. Ve volném světě máte možnost komunikovat, sbírat penízky, prozkoumavat okolí a nakupovat nová vozidla. A pokud vás to přestane bavit, vyberte si jeden ze závodů a utkejte se tak s protivníky na závodním okruhu. Poházené power-upy, kombinace s jiným závodníkem, kdy jeden ovládá vozidlo a druhý zbraně přináší do této série novou hratelnost. Díky této možnosti se může bavit až 8 hráčů na jedny konzoli. Očekávají vás i zcela nové minihry u kterých si můžete odpočinout a nabrat tak nové síly na další závod. Crash měl vždy za úkol pobavit a tato hra je toho důkazem.
  Crash Twinsanity : Crash Twinsanity je další v řadě titulů s populární postavou jménem Crash v hlavní roli. Crashův svět je napaden novými nepřáteli jimiž jsou ďábelská dvojčata, která Crash porazí jedině v případě, že své sily spojí se svým doposud úhlavním nepřítelem Dr. Cortexem. Hra nabízí celkem 4 hratelné postavy, přičemž každá z nich má unikátní schopnosti a dovednosti, čeho tvůrci využili k návrh odlišného designu každé z úrovní. Díky tomu a také díky vysoce interaktivnímu prostředí i spoustě humorných prvků je Crash Twinsanity mnohel lepší a nápaditější než v předchozích hrách. Podstatný význam na zábavnosti má taktéž nutná spolupráce Crashe s Cortexem, kteří musí hned několik částí hry projít spolu a vzájemně si pomáhat. Dokonalé jsou pak hlášky a gesta, kterými se tyto dvě postavičky navzájem provokují.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

good.....cool :D xD

je to super :-)