Crysis 2 - NANO Edition
PS3

1 599
Nákupem získáte 16 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • 2023, New York. Od událostí z prvního Crysis uplynuly tři roky a mimozemšťanům se za tu dobu povedlo rozpoutat další světovou válku. Válčí se v brazilském Riu de Janeiru, pod palbou se ocitl Londýn, boje se nevyhly japonskému Tokiu a především pak nepřítel zamířil do samotného srdce USA, New Yorku. Všechna tahle města musela být evakuována a jejich obyvatelé přesunuti do bezpečnějších částí, ale o to poslední chtějí lidé bojovat až do posledního muže. Na svých cestách po New Yorku zavítáte na spoustu známých míst a také zapředete rozhovor s řadou obyvatel, protože jak říká producent hry, v každé válce se najdou blázni, kteří ignorují všechna nebezpečí a dál zůstávají ve svých domovech. O případné ztráty na civilistech je tedy postaráno. Zbývá ještě rozřešit, kdo že je tím hlavním hrdinou hry - několikrát ho totiž občané oslovili jako Propheta, ústřední postavu jedničky. Je ale dost možné, že celá věc s hlavní postavou bude o něco komplikovanější. Na osiřelých ulicích tak vedle bláznů a mimozemšťanů potkáte také paravojenské jednotky Crynet Ops a novou třetí stranu konfliktu, jak naznačil závěr předváděčky. Autoři se též dušují, že každou situaci budete moci řešit na několik způsobů a že zaběhnutá volba mezi otevřením palby a plížením se kolem z původní hry bude ve dvojce znatelně pestřejší.
  Ke každé včasné objednávce triko s motivem hry ZDARMA!! Více o akci zde.

  Nano Edition v sobě zahrnuje bonusové zkušenosti, SCAR hologram na odlákání nepřátel, extra skin zbraní, platinové psí známky přímo do hry. Obsahuje i hmatatelné prvky. Celá hra je zabalena do ocelové krabice s efektem nanoobleku, dále naleznete spolu se hrou 11ti palcovou sošku postavy Alcatraz stojící na taxíku, 150ti stránkový artbook, a batoh stylizován do podoby nanoobleku 2 vhodný pro 17 palcový laptop Obrázek zde , zde a zde.

  2023, New York. Od událostí z prvního Crysis uplynuly tři roky a mimozemšťanům se za tu dobu povedlo rozpoutat další světovou válku. Válčí se v brazilském Riu de Janeiru, pod palbou se ocitl Londýn, boje se nevyhly japonskému Tokiu a především pak nepřítel zamířil do samotného srdce USA, New Yorku. Všechna tahle města musela být evakuována a jejich obyvatelé přesunuti do bezpečnějších částí, ale o to poslední chtějí lidé bojovat až do posledního muže. Na svých cestách po New Yorku zavítáte na spoustu známých míst a také zapředete rozhovor s řadou obyvatel, protože jak říká producent hry, v každé válce se najdou blázni, kteří ignorují všechna nebezpečí a dál zůstávají ve svých domovech. O případné ztráty na civilistech je tedy postaráno. Zbývá ještě rozřešit, kdo že je tím hlavním hrdinou hry - několikrát ho totiž občané oslovili jako Propheta, ústřední postavu jedničky. Je ale dost možné, že celá věc s hlavní postavou bude o něco komplikovanější. Na osiřelých ulicích tak vedle bláznů a mimozemšťanů potkáte také paravojenské jednotky Crynet Ops a novou třetí stranu konfliktu, jak naznačil závěr předváděčky. Autoři se též dušují, že každou situaci budete moci řešit na několik způsobů a že zaběhnutá volba mezi otevřením palby a plížením se kolem z původní hry bude ve dvojce znatelně pestřejší.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (12)

  • snobold

   Sakra tak nevm jestli koupit tohle, nebo tři jiné hry :D

  • Majllo

   Hlavně tím batohem to posrali takže do ní nejdu

  • Majllo

   A u GT5 tomu odpovidala ,Killzone 3 ,Got of War 3

  • Juma

   Možná tu řešim to že cena absolutně neodpovídá tomu co ta edice obsahuje.

  • Majllo

   Ty vole všechno je dnes z číny tak co tady řešiš.

  • Juma

   Další tahání peněz nic víc. Tu figurku a batoh si nechali udělat někde v číně za pár korun a teď za to chtějí takový peníze.

  • Majllo

   Čtu dobře že i Nano edice bude mit CZ titulky juhůůůůůů super jste mě potěšil a moc

  • la petit

   A ta NANO Edition nebude mít CZ titule??

  • Majllo

   Člověk nemusí bejt hodně za vodou aby si to dovolil.Já nekupuju limitky pravidelně a na tuhle jsem si penize odložil takže žádný problém v tom nevidim

  • PS3

   celkem prijatelna cena??? tobe pride dat v poho dat 4K za hru tak to musis bejt hodne za vodou

  • Majllo

   Ani ne celkem prijatelna cena

  • Andre

   tak to je hodně přísný

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Crysis 2 - NANO Edition!