Daemonica
PC

(5x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Český dabing
Štítky: Fantasy
Kód produktu: 11331
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  Jedná se o plně trojrozměrnou a temnou akční adventuru odehrávající se ve středověké Anglii. Píše se rok 1350 a hlavní hrdina Nicholas Farepoynt přijíždí do malého ospalého města vyšetřit záhadná zmizení místních obyvatel. Brzy se objeví první mrtví a mezi živými si začne svou daň vybírat šílenství. Pro Farepoynta, lovce masových vrahů, však není díky jeho schopnosti mluvit s mrtvými taková situace zdaleka neřešitelná. Během hry rozdělené do pěti aktů se hráč postupně seznámí s poutavým příběhem včleněným do historických reálií, bude vyvolávat mrtvé, sbírat byliny a míchat z nich různé lektvary, řešit hádanky či plnit nepovinné úkoly. Součástí hry jsou i akčně řešené souboje, které nejsou samoúčelné, ale mají své opodstatnění v příběhu. Způsob, jakým hráč plní úkoly ve hře se promítne v různých zakončeních. Hra je kompletně v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • taticek

   Dobrý den,dnes mě přišla original Daemonica.Po instalaci chce po mě ochranný systém CD klíč,ale já ho nemožu nikde najít.Nevím co dělat.Poradíte prosím???Díky Jarda

  • Xing xao

   Hrál jsem demíčko, a taky z ní mám docela dobrej pocit, výtečná atmosféra a myslím i příběh, snad jen ta černota v okolí interiérů působí dost "podivně"

  • Marcel Zhorný

   toto je nejlepsi adventura do jsem hral doporucuji ji sehnat

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Daemonica je temná adventura s napívaných příběhem a děsivými prvky, které bičují jednu středověkou vesničku. Složité hádanky a hlavolamy vás budou nutit neustále přemýšlet jak hrou dále postupovat. Tajemná atmosféra a výborný český dabing!

Celekm dobré české RPG,které si zaslouží pokračovní,které samozřejmě bude,ale bohužel datum vydání nevim.

Temná adventura která upoutá svým velmi zajímavým příběhem a zpracováním.

Hra je podobná stylu Diabla,nabízí hodně temna,napětí a akce.Doporučíl bych fanouškům temných adventur. Už se nemohu dočkat na druhý díl,který by měl vyjít v roce 2009.

Daemonika je výborná napínavá adventura, která se velmi dobře hraje. Určitě ji doporučuji hráčům, co mají rádi napětí, tajemno a rádi luští různé hádanky a jiné hlavolamy.A také se rádi u hry trošičku bojí.

Sledujte nás na instagramu