Daemonica
PC

(5x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Fantasy
Jazyk: Český dabingČeský dabing
Kód produktu: 11331
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury

  Jedná se o plně trojrozměrnou a temnou akční adventuru odehrávající se ve středověké Anglii. Píše se rok 1350 a hlavní hrdina Nicholas Farepoynt přijíždí do malého ospalého města vyšetřit záhadná zmizení místních obyvatel. Brzy se objeví první mrtví a mezi živými si začne svou daň vybírat šílenství. Pro Farepoynta, lovce masových vrahů, však není díky jeho schopnosti mluvit s mrtvými taková situace zdaleka neřešitelná. Během hry rozdělené do pěti aktů se hráč postupně seznámí s poutavým příběhem včleněným do historických reálií, bude vyvolávat mrtvé, sbírat byliny a míchat z nich různé lektvary, řešit hádanky či plnit nepovinné úkoly. Součástí hry jsou i akčně řešené souboje, které nejsou samoúčelné, ale mají své opodstatnění v příběhu. Způsob, jakým hráč plní úkoly ve hře se promítne v různých zakončeních. Hra je kompletně v češtině.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • taticek

   Dobrý den,dnes mě přišla original Daemonica.Po instalaci chce po mě ochranný systém CD klíč,ale já ho nemožu nikde najít.Nevím co dělat.Poradíte prosím???Díky Jarda

  • Xing xao

   Hrál jsem demíčko, a taky z ní mám docela dobrej pocit, výtečná atmosféra a myslím i příběh, snad jen ta černota v okolí interiérů působí dost "podivně"

  • Marcel Zhorný

   toto je nejlepsi adventura do jsem hral doporucuji ji sehnat

 • Recenze (5)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Průměrná grafika, která v této hře působí dobrým dojmem. Skvělý český dabing, který působí přirozeně! Sbírání bylin, příprava lektvarů, mluvení s mrtvými, přehledné prostředí atd. Velmi působivý temný příběh plný napětí. Hráč musí neustále přemýšlet nad tím, co ve hře dělá. Určitě bych uvítal nějaké pokračování, které by řešil hlavní hrdina.
  • Někdy jsem si už vážně nevěděl rady, jak řešit situaci dál. Ale po dlouhém rozmýšlení se vždycky našlo nějaké východisko, jen musí člověk hodně přemýšlet (pokud nechce používat návod).

  Daemonica je temná adventura s napívaných příběhem a děsivými prvky, které bičují jednu středověkou vesničku. Složité hádanky a hlavolamy vás budou nutit neustále přemýšlet jak hrou dále postupovat. Tajemná atmosféra a výborný český dabing!

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup

  • +Příběh celkem ujde
  • +suprové využití několika lektvarů
  • -bohužel příběhové video nebylo formou videa,ale jen formou deníku nebo něčeho podobného takže o něm moc nevím,protože mě nebavilo to číst.Proto jsem v kaldecj napsal jen to že celkem ujde jelikož jsem si přečetl polovinu.

  Celekm dobré české RPG,které si zaslouží pokračovní,které samozřejmě bude,ale bohužel datum vydání nevim.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Atmosféra hry, prostředí, hlavní hrdina a jeho schopnost mluvit s mrtvými, příběh se mi velice líbil. Hudba rozhodně nemá chybu, dabing potěší.
  • Krátkost hry, souboje mi zrovna nesedly, v místnosti černé pozadí.Průměrná grafika.

  Temná adventura která upoutá svým velmi zajímavým příběhem a zpracováním.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Nádherná grafika,perfektní český dabing,nízké hardwarové nároky,sbírání bylin pro přípravu lektvarů,souboje s ruznými nepřáteli,mluvení s mrtvými,zajímavá řeč daemonicy,přehledná mapa,plně trojrozměrné prostředí,pohyb kamery.
  • Velmi krátká herní doba,příběh se odehrává jen v Cavornu,dost jednoduché,na Diablo se to nevyrovná.

  Hra je podobná stylu Diabla,nabízí hodně temna,napětí a akce.Doporučíl bych fanouškům temných adventur. Už se nemohu dočkat na druhý díl,který by měl vyjít v roce 2009.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Hru Deaemonica jsem hrála s velkým napětím, zvědavostí a vydržela u ní hodiny, dokud ji nedohrála.Líbil se mi příběh, který byl velmi napínavý, hrůzostrašný...Měl celkem dost nečekaná rozuzlení. Člověk při hraní musel přemýšlet a dost záleželo na tom jak se rozhodne. Podle odpovědi mohl pokračovat zdárně dále. Také se mi velmi líbilo zpracování - světa - který byl dost velký a také výtvarné ztvárnění bylo výborné. Také český dabing byl vynikající a dobře se poslouchal. Hra se mi hrála opravdu velmi dobře a byla za poslední dobu jednou z nejlepších adventur ,které jsem hrála. S hlavním hrdinou Nicholasem Farepoyntem se mi výborně hrálo a docela bych uvítala pokračování s nějakým dalším příběhem.
  • Hře bych asi vytkla jen to, že mohla být o něco delší. Na to, jak byla napínavá a dobře se hrála, byla dost krátká. Jinak nemám žádné výhrady.

  Daemonika je výborná napínavá adventura, která se velmi dobře hraje. Určitě ji doporučuji hráčům, co mají rádi napětí, tajemno a rádi luští různé hádanky a jiné hlavolamy.A také se rádi u hry trošičku bojí.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

sachy, sachmat
homamIII, deskovahra, heroesofmightandmagic
masseffect, darkhorsefigures, masseffectart
borderlands, liliththefirehawk, tinytina
metalgearsolid, hernisoundtrack, vinyl
onepiecemerch, goingmerryship, sberatelskafigurka