Dantes Inferno
PS3

(9x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Hororové
 • Dantes Inferno od EA je adaptací slavného příběhu, zaměřené na špičkový herní zážitek z pohledu 3. osoby a využívající Alighieriho popis pekla jako prostředku k tomuto cíli. Hráči se ujmou role samotného Danta, jenž se vrací domů, kde najde zavražděnu milovanou Beatrice. Sestupuje za ní do podsvětí, kam se pokouší její duši svést Lucifer. Dante se tak vydává na cestu za její záchranou, ale brzy zjišťuje, že se ocitá v pekle, kde musí čelit vlastním démonům a nakonec vykoupit sebe sama. Hráči povedou Danta devíti kruhy pekla tak, jak je viděl a popsal sám Alighieri: předpeklím, chtíčem, obžerstvím, chamtivostí, zlobou, kacířstvím, násilím, podvodem a zradou. Každý z kruhů bude ztvárněn svým charakteristickým způsobem s démony, monstry, zatracenými dušemi a krajinou, která přesně reflektuje její barvitý popis ve verších básně. Pro souboj s démony pekla je Dante vybaven dvěma hlavními zbraněmi: kosou, kterou vzal Smrti, a Svatým křížem od Beatrice. Kříž má duchovní moc, s jejíž pomocí Dante shromažďuje duše a kouzla stvoření, která po cestě porazí. Hra rovněž obsahuje propracovaný systém upgradů, jejichž prostřednictvím si hráči mohou přizpůsobovat schopnosti podle vlastního stylu hraní. Takto připraven se Dante vydává do boje s nejstrašnějšími bestiemi a běsy pekla. V případě úspěchu bude Dante schopen určitá stvoření zkrotit, vnutit jim svou vůli a obrátit síly pekla proti němu samému.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Tomáš Pavlata

   na tuto hru nebude momentálně žádná sleva

  • Speedy

   Zdravím,

   tato hra cenově dolů nepůjde? Vím, že je to i tak dobrá cena, ale po delší době bych si ji opět chtěl zahrát, ale na stáří hry se mi za ni 500,- dávat nechce :)

Hodnocení zákazníků (9)
Přidat hodnocení

Ak máte radi žáner typu God of War, rozhodne neváhajte. Kebyže ste nič také nehrali, začnite uvažovať nad kúpou Danteho Inferna. Je to vynikajúca hra ktorá by vás svojimi chybičkami na kráse nemala odradiť.

Kdo má rád rychlou a brutální mlátičku ala Devil may cry či hodně zde zmíněný GoW tak to je jasná na koupě.

víte co se stane když smícháte knigh of the temple a god of war? TODHLE! a to není špatné!

Celkem povedena hra ve stylu God of War i kdyz z 90%kopie!

Vyvojari se netajili tim, ze hra ma byt delana jako God of War takze kdo na nej ceka urcite neprohloupi kdyz si touhle hrou to cekani zkrati :)

Celkově mě hra mile překvapila, a rozhodně stojí za zahrání. Rozhodně to není žádná kopie, má to svou originalitu. Proto takové hodnocení, mezi 80-90%

Zobrazit všechna hodnocení