Dantes Inferno
X360

(5x)
399
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Hororové
 • Dantes Inferno od EA je adaptací slavného příběhu, zaměřené na špičkový herní zážitek z pohledu 3. osoby a využívající Alighieriho popis pekla jako prostředku k tomuto cíli. Hráči se ujmou role samotného Danta, jenž se vrací domů, kde najde zavražděnu milovanou Beatrice. Sestupuje za ní do podsvětí, kam se pokouší její duši svést Lucifer. Dante se tak vydává na cestu za její záchranou, ale brzy zjišťuje, že se ocitá v pekle, kde musí čelit vlastním démonům a nakonec vykoupit sebe sama. Hráči povedou Danta devíti kruhy pekla tak, jak je viděl a popsal sám Alighieri: předpeklím, chtíčem, obžerstvím, chamtivostí, zlobou, kacířstvím, násilím, podvodem a zradou. Každý z kruhů bude ztvárněn svým charakteristickým způsobem s démony, monstry, zatracenými dušemi a krajinou, která přesně reflektuje její barvitý popis ve verších básně. Pro souboj s démony pekla je Dante vybaven dvěma hlavními zbraněmi: kosou, kterou vzal Smrti, a Svatým křížem od Beatrice. Kříž má duchovní moc, s jejíž pomocí Dante shromažďuje duše a kouzla stvoření, která po cestě porazí. Hra rovněž obsahuje propracovaný systém upgradů, jejichž prostřednictvím si hráči mohou přizpůsobovat schopnosti podle vlastního stylu hraní. Takto připraven se Dante vydává do boje s nejstrašnějšími bestiemi a běsy pekla. V případě úspěchu bude Dante schopen určitá stvoření zkrotit, vnutit jim svou vůli a obrátit síly pekla proti němu samému.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • ΛϞιмυS

   FILM: http://filmy.kinotip.cz/dantovske-peklo-2010/

  • kolda

   dobry den tohle je ta death edition nebo tu nemate??

  • Sada

   Lidi, jak ziskam v Death Edition tu knihu Peklo? na tom bonusovym cd to snad neni
   Dik

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Pecka. Nádherně temná a svižná akce v originálním prostředí s parádním vizuálním kabátem a výbornou hratelností. Naprostá absence "hluchých" míst a bugů. Chytne a nepustí. Doporučuju.

Kvalitní zpracování knižního veledíla ,,Božská komedie" asi nejlepší hra tohoto druhu.

je to docela dobrá rubačka na styl GOW ale na GOW ro ještě nemáá

dobrá rubačkave stylu god of war hodně se mi líbylo

Stejně jako God of War. Efekty, oldschool a masakr.
Zábavné odreagování.