Dark Sector
X360

(5x)
499
Nákupem získáte 5 kreditů
Štítky: FPS, Sci-Fi
  • Hrdina Hayden Tenno nechtěl zpočátku střílet ani zabíjet. Aspoň do té doby, než dorazil na vězeňský ostrov ve fiktivní Lasrii, kterou postihla neznámá infekční choroba. Haydenovým úkolem a zároveň vaší premiérovou, tutorialovou misí (mimochodem v černobílém provedení) tu bude najít zajatého člena vaší organizace: jenže jakmile se k němu dostanete, dojde na setkání se zákeřným Meznerem a skrze něho na vás ona tajemná infekce přeskočí. Spolu s první barvou na monitoru k Haydenovi přijdou dosud nevídané schopnosti skrze jeho postupně mutující kovovou ruku. Třeba jakmile se na vás bude řídit první nepřítel, z pazoury sama od sebe vyskočí ostrá čepel a jako bumerang stráži setne hlavu. Ostatně, její trajektorii budete moci ovlivnit přímo za letu jakoby jejíma očima (jako rakety Redeemeru z UT). Co se týče zbraní, většinu jich budete muset sehnat na černém trhu. Seberete-li totiž pušku po zabitém protivníkovi, ta během několika vteřin sama pozná, že přešla do nepravých rukou a vyzkratuje se. V soubojích dostanete čas od času také příležitost zabít protivníka jedinou ranou (jeho postavu pro znázornění opíše červená silueta, načež po stisknutí příslušného tlačítka Hayden k nepříteli přiskočí a zezadu mu podřízne krk). Podobně jako PC verze Gears of War, i Dark Sector bude mít svého Brumaka neboli obrovského bosse. V tomto případě půjde o kovový Colossus, postupně dorůstající nestvůru schopnou strhat střechy i celé baráky a házet po vás jejich jejich kusy.
  • Diskuze dočasně vypnuta

    Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Zabavna hra z dobrou myslenkou zmutovaneho hrdiny ktera zabavi celkdem na dlouho

Můj "ČERNÝ KŮŇ" nezi hrama!! Když máš v ruce GLAVIE , každý den je krásný!:O) Takovou zbraň na porcování se jen tak nevidí. Je to prostě návykové s ní házet!! Máš sice potom z black marketu na zádech sapík a třeba upilovanou brokovnici v kapse ale furt s nim musíš hazet!!:))) FURT!! a to nemluvím ani o tom že postupem hry se vylepšujou schopnosti jak Glavie tak Haydena(HL.HRDINA), třeba řízení glavie za letu, neviditelnost nebo štít proti střelám! Grafika je vyborná snad jen voda u břehu by chtěla vyladit,a hudba tak akorát doplnuje akci! Jen to krytí není vyladěné ale časem si zvykneš nechodit uplně ke kraji zdi a je vše ok! Mně tahle hra opravdu chytla tak že sem to oběl i na brutal a to se jen tak nestává! MIO

doporučuji všem tohoto žánru za ty prachy parada

Digital Extremes jede stále po stejném prkně jako před 3 lety. Ty klady, které jsem uvedl zde u DS měl i starší Pariah. Bohužel má i úplně stejné chyby, proto mu udílím stejné hodnocení jako Pariahovi, prostě lehký nadprůměr..

vyborná hra ti co mají radi Resiident evil 4 doporučuji ostatní dobrá volba co zabaví na dlouho