Dead Mountaineer's Hotel
DIGITAL

159
Nákupem získáte 2 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7007040" ["cena"]=> string(3) "159" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "20" } }
 • 159 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Štítky: Detektivní
 • Na vrcholu zlověstné zasněžené hory stojí odlehlý hotel, kde smrt prostupuje každým koutem. Očividně zde byl spáchán zločin, a z toho, jak je toto místo daleko od civilizace, můžeme usuzovat, že pachatel je stále nablízku.

   

  Který z hostů toho byl schopen? Čí minulost skrývá hrozivou pravdu a kdo z toho mohl nejvíce vytěžit? Tajemství se sama neodhalí, pokud kostlivci zůstanou pohřbeni.

   

  Dead Mountaineer’s Hotel otestuje vaše pozorovací schopnosti a váš smysl pro dobro a zlo. Do detailu zpracované, krásné, předrenderované pozadí poskytuje dokonalou atmosféru k této zápletce tradičního detektivního příběhu.

   

  Máte v sobě to, co je potřeba, aby jste odkryli všechny nitky tohoto záhadného případu? Na kterou stranu byste se dali, kdyby se vaše vlastní pocity křížily se zákonem?

   

  Hlavní vlastnosti:

  Poutavý příběh s nelineárním dějem, umožňujícím dělat svá vlastní rozhodnutí. Přes 120 nádherných, předrenderovaných lokací. Více než 15 3D modelů postav, včetně stínů v reálném čase. Každá postava má svůj příběh a unikátní osobnost. Umělá inteligence neustále simuluje pohyby všech herních postav. Vlastní herní engine speciálně vytvořen pro dobrodružné hry. Více než 15 hodin podivuhodné hry.

   

   

  © 2011 Akella. Vyrobeno studiem Electronic Paradise. Všechna práva vyhrazena.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dead Mountaineer's Hotel!