Dead to Rights: Reckoning
PSP

(2x)
799
Nákupem získáte 32 kreditů
Štítky: TPS
Kód produktu: 11523
 • Third-person akce, která hráče uvádí do role policisty Jacka Slatea, který musí se svým psím partnerem Shadowem vyčistit Grant City od zločinu a korupce. Tentokrát vše začíná ztrátou důležitých informací z vyšetřovacího spisu nedotknutelného zločineckého bosse známého pod přezdívkou Whisper. Jedině Jack má dostatek odvahy k tomu, aby se vydal do zločineckého podsvětí a zjistil, kdo za krádeží informací stojí a patřičně jej za tento nezákonný čin potrestal. Hra nabízí díky HW možnostem handheldu Sony PSP špičkové technické zpracování rovnající se velkým konzolovým titulům. Znamená to nejenom detailní grafické zpracování se spoustou efektů, ale i 3D audio a komplexní AI protivníků. Vedle originální příběhové linie nabízí PSP verze Dead to Rights v sérii doposud neviděné zbraně, ale také útočné i obranné pohyby, jež se budou Jackovi hodit při boji tváří v tvář. Jack Slate by nikdy nemohl být tak úspěšným policajtem bez svého věrného psího přítele. Shadow nechybí ani tentokrát a opět bude Jackovi pomáhat při zneškodňování celé řady desperátů. Dead to Rights: Reckoning dále nabízí hráčem plně ovladatelnou kameru, kvůli udržení maximálního přehledu nad situací v jakékoli chvíli, celou řadu efektů včetně slow-motion a nechybí ani podpora Wi-Fi multiplayeru v Deathmatch módu.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • f

   fffff

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Na PSP je to jedna z nejlíp hratelných her,ale měli byste zvážit jestli ji koupíte,protože je to strašně krátké,doporučuji spíš syphon filter dark mirror.

Dead to rights Reckoning je na poměry psp velmi povedená hra.Všechno bohužel sráží strašná krátkost a naprosto stupidní příběh.Jinak ale Jack a Shadow stále válejí.

Sledujte nás na instagramu