Death to Spies
PC

(6x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: TPS, Světová válka
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Death to Spies v ruském jazyce znamená Smersh a jedná se o název části oddělení kontrašpionáže Sovětské armády, které bylo vytvořeno během 2. světové války. Jeho misí bylo v pozadí aktivní rudé armády zajistit bezpečnost státu a zadržovat vlastizrádce, špehy a kriminální živly. Během války se agenti tohoto oddělení stali hlavní bojovou silou německé zpravodajské služby. Hlavní postavou hry je kapitán čtvrté sekce sovětské kontrašpionážní služby. Jedná se o profesionálně vyškoleného špióna, který samostatně řeší nebezpečné operace. Během misí plní v srdci nepřátelského území jednotlivé úkoly, ke kterým patří krádež důležitých dokumentů, eliminování počtu nižších a vysokých úředníků ve službách nepřítele, únosy a sabotáž. Mise hry jsou založeny na skutečných historických událostech a operacích, které byly splněny válečnou špionáží a kontrarozvědkou během války. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • vlkicz

   Take howno jak to muže nekdo hrat!

  • michal

   hratelnost dobrá,hra je to snad celá dobrá,vzhledem k opravdu velkým možnostem které může hráč dělat,opravdu nej hra!!!

  • Rad

   Prý je tam opět Star***ce. Lépe asi nekupovat.

Hodnocení zákazníků (6)
Přidat hodnocení

Je to skvělá hra pro fanoušky špionážských her tak tuto hru DOPORUČUJI

Dávám 90%

Hra je vcelku dobrá,nemám k tomu víc co říct..

Zábavná budgetovka která tvůrcům nedělá ostudu. Není to jako Hitman nebo Splinter Cell, ale skvěle zabaví na nějakou dobu.

Nic než laciná kopie mnohem lepších her dělá z tohoto kousku šedivou a nevýraznou gamesu, která může posloužit v době velkého herního sucha. Ale i tak doporučuju sáhnout po jiné hře, tady zábavu nehledejte.

Originální nápad o hitmanovskou hru zasazenou do 2.světové války, navíc tentokrát nejste Mr. Propper, ale Mr.Vasil a to je cool.

Death to Spies je velkým překvapením na poli špionážních akcí z pohledu třetí osoby. Pokud si chcete zahrát Hitmana tak trochu jinak v době druhé světové války, lepší a levnější možnost jistě nenajdete.

Zobrazit všechna hodnocení