Desková hra Bloodborne - Forsaken Cainhurst Castle - EN (rozšíření)

1 899
Nákupem získáte 76 kreditů
Merchandise: Desková hra
Počet hráčů: 1-4 hráči
Kód produktu: 47173
 • Forsaken Cainhurst Castle je rozšíření pro deskovou hru Bloodborne, přidávající do hry opuštěný hrad Cainhurst. S 12 novými deskami si budete moci užít dvě nové mise a jednu vedlejší herní kapitolu. 

  Desková hra je v angličtině

  BALENÍ OBSAHUJE
  - 2 nové herní mise
  - 1 vedlejší herní kapitola
  - 20 nových figurek(5 typů nepřátel a 2 typy bossů)
  - 12 herních dílů
  - více než 100 karet

  Nelze hrát samostatně - je nutné mít zakoupenou základní hru Bloodborne
  Doporučený věk: 14+
  Doba jedné hry: cca 60-90 minut
  Počet hráčů: 1-4
  Jazyk: angličtina


  VZHŮRU DO ŠÍLENSTVÍ
  Krvavý měsíc stoupá po noční obloze a uvrhává město Yharnam do šílenství a chaosu. Lovci mají dnešní noci za úkol očistit město od nakažených obětí moru. Pokud se opozdí nebo svůj úkol nesplní, Yharnam podlehne šílenství a smrti. Měsíc je blízko. Bude to dlouhý lov. Bloodborne: Desková hra je temná a náročná kooperativní hra, ve které musí 1–4 lovci prozkoumat město Yharnam a probojovat si cestu mezi bestiemi, monstry a posedlými měšťany, aby přežili noc a vymýtili zdroj šílenství, které ho pohlcuje. Zahrajte si 4 různé kampaně napříč celým gotickým městem Yharnam. V průběhu kampaně budou lovci získávat na zručnosti a síle a hráči odhalí jedinečný příběh, pokud ovšem přežijí dostatečně dlouho. Přemýšlejte rychle, přizpůsobte taktiku a překonejte množství nepřátel, kteří vám stojí v cestě. Tato hra je založena na oceňované videohře Bloodborne od Sony Interactive Entertainment a obsahuje rychlé taktické souboje a děsivé příšery oživené úžasnými figurkami.
  Desková hra Bloodborne - Forsaken Cainhurst Castle - EN (rozšíření)
   
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Desková hra Bloodborne - Forsaken Cainhurst Castle - EN (rozšíření)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu