Desková hra POP! Funkoverse - Harry Potter Base Set
MERCH

(1x)
1 149
Nákupem získáte 34 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: 2-4 hráči
Herní předměty: Desková hra, Funko POP!
 • Základní sada pro deskovou hru POP! Funkoverse obsahující základní mapy, 4 figurky a vše nezbytné pro hraní této akční deskové hry. Tato edice vás zavede do Bradavic v mapách jako je Příčná ulice (Diagon Alley) nebo Komnata nejvyšší potřeby (Room of Requirement). V balení také najdete figurky a herní karty od Harryho Pottera, Hermiony Grangerové, Bellatrix Lestrange a Voldemorta.
  Doporučený věk: 10+
  Doba jedné hry: 20-60 min
  Počet hráčů: 2-4
  Jazyk: Angličtina

  V nabídce máme i jiné Funkoverse sety a jejich rozšíření!  PÁNEM HERNÍ PLOCHY
  Funkoverse je akční desková hra, ve které se svými oblíbenými sběratelskými figurkami budete buď sami nebo v týmech po dvou bojovat se soupeři o tom kdo je na herní ploše pánem!

  Desková hra POP! Funkoverse - Harry Potter Base Set

  PÁNEM HERNÍ PLOCHY
  Každá figurka má svou kartu schopností, která určuje její sílu v boji a mimo něj. Dále na herní desce najdete různé speciální akce, které můžete během svého tahu vykonat, abyste získali nad svými soupeři rozhodující výhodu. Pokud se stane, že by byla jedna z vašich figurek poražena budete mít možnost jinou figurkou ji postavit zpět do boje! Rychlá a akční hra zabaví každého a obzvláště tedy sběratele POP! figurek.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Aneb jak rychle sehnat 4 popky:D a treba si i tu deskovku zahraju