Destiny - Limited Edition
PS4

1 999
Nákupem získáte 20 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
Hra také dostupná pro:  XONE
 • Destiny je revoluční first-person střílečka vyvinutá studiem Bungie, tvůrci veleúspěšné série Halo. Vstupte do zcela nového universa a staňte se obráncem posledního lidského města na Zemi, jenž bylo zachráněno během mimozemské invaze jakousi tajuplnou lodí. Navíc síly vycházející z této lodí poskytují lidem ve městě speciální schopnosti. Při hraní si vyberte jednu ze tří profesí Hunter, Titan nebo Warlock - a vydejte se zkoumat starobylé ruiny naší sluneční soustavy jakožto i bojovat proti mimozemským okupantům. Hra je mixem single a multiplayeru. Můžete tedy celou hrou projít sami nebo se postupně připojovat k událostem pro více hráčů. Největší zábavou tak je co-op multiplayer s vašimi přáteli!
  Objednejte si hru včas a dostanete zdarma stylové Destiny tričko.

  Limited edition obsahuje navíc: Expansion Pass opravňující majitele ke stažení dvou připravovaných datadisků, průvodce světem Destiny, pohlednici a hvězdnou mapu - Guardian Folio, digitální obsah sběratelské edice, obsahující exkluzivní skiny pro Ghosta, vesmírnou loď a hráčské emblémy a steelbook. Celé balení zde.


 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Snow_cz

   Taky se chci zeptat na velikost tricka dekuji

  • HonZyczech

   Ahoj, založili jsme československé komunitní fórum pro hru Destiny. Zde můžete prezentovat své klany, shánět spoluhráče a nebo si popovídat o hře. Pro všechny platformy. Brzy přibude web.
   http://destinythegame.cz/forum/

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Destiny - Limited Edition!