Devil May Cry 3 + Resident Evil 4
PC

399
Nákupem získáte 16 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Sci-Fi, TPS
 • Kategorie

  PC / PC hry / Akční
  Devil May Cry® 3

  Dante nebyl jediným potomkem démona Spardy. Byl tu ještě další: Vergil. Zatímco Dante bojoval proti silám temnot, Vergil se k nim připojil. Z jednoho se stal největší lovec démonů. Druhý jim vládne v pekle. Ale cesty obou bratří se nerozešly navždy. Dante se teď musí Vergilovi postavit. Mezi zbraněmi můžete přepínat okamžitě a vytvářet tak smrtící kombinace útoků. Maximální účinek, maximální styl. Zvolte si, zda chcete démony porcovat mečem, zasypat je přívalem dobře mířených střel, nebo je odrovnat svou rychlostí. Šest stylů boje, šest cest k vítězství.

  Resident Evil 4

  Před šesti lety přežil Leon S. Kennedy masakr, jenž vyvolali zombie v Raccoon City. Teď stojí před nelehkým úkolem, musí zachránit prezidentovu dceru ze zlověstné vesnice ve střední Evropě a přitom čelit nepříteli ještě rychlejšímu, chytřejšímu a děsivějšímu, než může být kterákoliv zombie. Dokonalý horor. Více akce, více NAPĚTÍ a více STRACHU, tolik, že jste to v životě nezažili. Když byla hra ohlášena na PC, setkala se s velice příznivou kritikou, takže se můžete bez obav pustit do hlubin děsu...Nová post-katastrofická akce. Zapomeňte na starou školu hororů o přežit. Toto je Resident Evil, budete zde čelit dokonalým nepřátelům a díky intuitivnímu ovládání zažijete tu nejúžasnější herní akci ve svém životě.Neznámé pozadí příběhu. Díky zprávě, kterou vám zanechává Ada, objevíte nová temná tajemství hry Resident Evil. Detailní dokument o mnoha kapitolách vás provede všemi pěti akcí nabitými scénáři. Nová dimenze herního prožitku. Získejte a použijte nové zbraně a objevte nové převleky, měnící se podle toho, jak čelíte svému strachu.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   slon: Samotný Resident 4 máme bohužel vyprodaný a nevíme, zda ho ještě budeme mít skladem.

   Který díl je nejlepší je samozřejmě dost individuální. Čtyřka je rozhodně nejlepší horor a má naprosto perfektní atmosféru. Pětka a šestka už jsou spíše jen akční hry, než hororovky. Pořád jsou ale super, hlavně ve dvou hráčích.

   Silent Hill bohužel mít nebudeme, pokud nevydají nějakou novou edici.

  • slon

   budete tu mít i samostatnej Resident Evil 4 nebo jenom takhle spojenej s Devil May Cry 3 , prej je i Resident Evil 4 v HD kvalitě a ještě mě zajímá co je lepší resident evil 4 nebo 5 nebo 6 ? a budete tu mít třeba i všechny díly silent hill ???

  • darth

   nahodou RE4 se da hrat i na klavesnici s mysi. Dohral jsem to asi 10x a nikdy jsem nemel problem.

  • ...

   opr: mely

  • ...

   Za toto kombo techto 2 her bych osobne nedal ani kilo - oboje dvoje na klavesnici s mysi nehratelne a frustrujici zalezitosti. Hry s podobnym interface by meli zustat ciste na konzolich kam patri a nebo udelat poradny PC port.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Devil May Cry 3 + Resident Evil 4!