Devil May Cry HD Collection
PS4

599 
Nákupem získáte 23 kreditů
 • 599 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Štítky: Fantasy, TPS
Hra také dostupná pro:  XONE
 • Tahle akční série sleduje kompletní dobrodružství Danteho, největšího démonního zabijáka, a to ve hrách Devil May Cry, Devil May Cry 2, a Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition. Vše je navíc ve vylepšené HD grafice a s dodatečným seznamem trofejí a achievementů.
  DEVIL MAY CRY HD COLLECTION OBSAHUJE
  - Devil May Cry
  - Devil May Cry 2
  - Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition

  DEVIL MAY CRY
  Poznejte Danteho. Díky svým upířím genům to není obyčejný hrdina. Pomocí nich je to ten nejakčnější hrdina, jakého kdy Capcom stvořil. Dokáže střílet ze zbraní, sekat pomocí několika mečů či se změnit v noční můru, která je ještě silnější. Postupem hrou se pak Dante stává stále silnější a silnější. První díl Devil May Cry vyšel v roce 2001 a na Metacritic si dodnes drží hodnocení 94%.  DEVIL MAY CRY 2
  Připravte se nda další stylovou kapitolu akčního thrilleru od Capcomu. Dante, napůl člověk, napůl démon je zpět, aby bojoval s legiemi podsvětí. Se vzhledem rokové hvězdy a ostrým jazykem se Dante vrhá do nové dobrodružství, které dvakrát více prostředí, dvakrát lepší grafiku a je dvakrát tak lepší, než první díl.  DEVIL MAY CRY 3
  Devil May Cry 3 odhaluje dřívější kapitolu v Danteho historii, a to ještě před původní hrou Devil May Cry, a to spor mezi Spardovými dvojčaty, které si vybrali rozdílné cesty. Hra vylepšuje intenzitu hratelnosti díky novému systému stylů, který tak přidává další level hloubky. Záleží tak na hráči, jestli se rozhodne pro boj na blízko, na dálku, útočný nebo naopak defenzivní. Každý styl má svou vlastní hratelnost.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Jan Bobrovský

   S4vitar: Devil May Cry 4 SE neplánujeme přidat do nabídky.

  • S4vitar

   Budete mít i Devil May Cry 4 SE pro PS4 krabicovky? V USA sice vyšla jen Digital, ale dá se to prý sehnat z Asie i s EN zněním a titulky.

  • martin

   pc verze ma cenu 759kč na steamu 29,99 eur

  • martin

   http://www.zing.cz/novinky/39589/devil-may-cry-hd-collection-v-prvnim-traileru

  • Jan Bobrovský

   martin: Hru bychom měli mít v digitální distribuci, ale zatím bohužel nedovedeme říci kdy.

  • martin

   dobrý den chci se zeptat jestli bude digitalní distribuce pro PC devil may cry hd kolekce

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Devil May Cry HD Collection!