Digimon Story: Cyber Sleuth - Complete Edition
SWITCH

(1x)
1 499
Nákupem získáte 45 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Sci-Fi, JRPG, Japonské
 • Zalogujte se a vyřešte digitální záhadu, která infikuje reálný i digitální svět! Hra se odehrává v blízké budoucnosti, kdy je hranice mezi skutečným a digitálním světem skoro neznatelná. Přihlašování do kybeprostoru je každodenním chlebem.

  COMPLETE EDITION OBSAHUJE
  - Digimon Story Cyber Sleuth
  - Digimon Story Cyber Sleuth - Hacker's Memory


  NAJEDNOU JSTE V TOM
  V takovém světě se ani nenadějete a z neškodného chatu se vyklube setkání s tajemným hackerem. Náš hrdina je teenager, který toho o světě zatím moc neví, ale vše se dozví. Velké digi-monumentální dobrodružství totiž začíná.

  TRÉNUJTE SVÉ DIGIMONY
  V Digimon Story: Cyber Sleuth budete skenovat, chovat a trénovat své věrné Digimony, kteří s vámi bok po boku budou bojovat proti hackerům. Najdete zde přes 200 digimonů, kteří se budou postupně vyvíjet a odemykat nové schopnosti. Zvládnete společně s nimi rozlousknout tento digi-případ?
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Digimon Story: Cyber Sleuth - Hacker’s Memory je velmi dobrým JRPG, ale některé drobnosti hry mohly být udělány lépe. V celkovém pohledu na hru jde ale o maličkosti, které nemají velký vliv na samotné hraní a zážitek z něj. Proto, pokud vás baví série Persona a máte rádi potvůrky ve stylu Pokémonů, je Cyber Sleuth - Hacker’s Memory určena přímo vám. Velmi mnoho dobrých JRPG navíc v poslední době vychází primárně na handheldech a nový Digimon Story dokazuje, že tomu tak není.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Průměrné