Dungeon Siege 3 (PC DIGITAL)
DIGITAL

189 
Nákupem získáte 7 kreditů
 • 189 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
 • Se skupinou jedinečných společníků budete putovat úžasnou krajinou Ehbu a porážet rozmanité padouchy a příšery s využitím hrdinských schopností, mocné magie i pouhé vychytralosti. Křehká rovnováha moci mezi silnými frakcemi království Ehb se rozpadla vedví. Jako jeden z posledních představitelů tzv. Desáté legie, ochránců země, kteří se nyní nacházejí v nemilosti, je na vás, abyste kdysi mocnou Legii znovu vybudovali a zachránili Ehb před propadem do temnoty. Se skupinou jedinečných společníků budete putovat úžasnou krajinou Ehbu a porážet rozmanité padouchy a příšery s využitím hrdinských schopností, mocné magie i pouhé vychytralosti.
  Co nás čeká?
  Vydejte se na dobrodružství sami, nebo s přáteli v rámci kooperativního multiplayeru.Rozplétejte hluboký příběh, jaký vám dokáží nabídnout pouze společnosti Square Enix a Obsidian Entertainment.Vyberte si z řady unikátních a vysoce uzpůsobitelných tříd postav s rozsáhlou paletou schopností.Rekrutujte společníky s jedinečnými osobnostmi, dovednostmi a pohledy na svět kolem sebe.Čiňte závažná rozhodnutí, jež budou mít dopad na vaše aliance, nepřátele i kulminaci celého děje.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dungeon Siege 3 (PC DIGITAL)!