EEP Virtuální železnice 4.0
PC

559
Nákupem získáte 22 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Vlaky
 • Díky EEP 4.0 máte celý svět železnic ve svých rukách! Projekt, nastavení, design a komplexní kontrola jednotlivých prvků, absolutně autentických, lokomotiv a vagonů – to vše jen kliknutím myši! Toto je ideální nástroj pro strhující a silný zážitek v realistickém 3D prostředí – s plynulým střídáním dne a noci a proměnlivým počasím. Čekají na vás vlakové soupravy, volně definovatelné trasy, celá města s tramvajemi a auty i opravdu komplexní signalizační systém – v EEP 4.0 najdete ještě více, mnohem více! Spousta mezinárodních traťových doplňků, lokomotiv, signalizací, budov, přídavných prvků do krajiny a veškerých dalších doplňků je vám k dispozici na oficiálních stránkách www.eep4u.com. Vysoce přesný 2D Design Editor pro tvorbu vlastních oblíbených tratí! Detailní 3D simulace světa železnice s širokými možnostmi nastavení a úprav. 40 mobilních a 40 pevných kamer, které vám poskytnou různá přiblížení a úhly pohledu! Komplexní jízdní řád – vytvořený a fungující v reálném (herním) čase! Hra je v češtině.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • ddc

   http://www.eepshopping.de/index.php?lang=2 pozri sem

  • BigJohn60

   Dobrý den, mám tuto hru a strašně jsem ji chtěl. Nyní mi leží na skříni a v PC a já jen sháním informace, zatím matně. Rád bych se dozvěděl něco o ovládání v editoru, při tvorbě krajiny. Totálně nechápu a tvořím krajinu homolí, koleje mi nesedí na terénu, někdy i levitují ve vzduchu. Upoutávky na hru i již vytvořené tratě jsou supr, já ale nevím jak to ovládat a ten manual???? Poradil by mi někdo?

  • zzet

   http://www.eep4u.com/shopenglish/index.htm

  • Odin

   Nevíte někdo o tom něco víc, než je v reklamě?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí EEP Virtuální železnice 4.0!