Enigma: Rising Tide GOLD
PC

599
Nákupem získáte 24 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Ponorky
Kód produktu: 11605
 • Realistický a přitom zábavný simulátor mořských bitev odehrávající se nejen na hladině, ale také pod ní. Ačkoliv je bitva fiktivního rázu, autoři kladli důraz na co největší věrohodnost modelů a hlavně snadné ovládání pro ničím nekažený požitek z hraní. Ten ještě násobí možnost používání nejen torpéd, ale také děl, protileteckých kanónů nebo třeba hlubinných min. Připojte se k jedné ze stran konfliktu: Spojené státy Americké, Imperiální Německo a Aliance Svobodných národů (Velká Británie a Japonsko). Ovládejte ponorky, korvety, bitevní lodě a další typy mořských korábů. Využijte možnosti vydávat povely hlasem.

  Kategorie

  PC / PC hry / Simulace
  GOLD edice přidává do původní hry 2 nové historické zbraně a několik lodí, také nové mise a spoustu vylepšení od zvuku přes ovládání až po úpravu grafiky.

  Realistický a přitom zábavný simulátor mořských bitev odehrávající se nejen na hladině, ale také pod ní. Ačkoliv je bitva fiktivního rázu, autoři kladli důraz na co největší věrohodnost modelů a hlavně snadné ovládání pro ničím nekažený požitek z hraní. Ten ještě násobí možnost používání nejen torpéd, ale také děl, protileteckých kanónů nebo třeba hlubinných min. Připojte se k jedné ze stran konfliktu: Spojené státy Americké, Imperiální Německo a Aliance Svobodných národů (Velká Británie a Japonsko). Ovládejte ponorky, korvety, bitevní lodě a další typy mořských korábů. Využijte možnosti vydávat povely hlasem.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Milan

   Myslím,že by tyto pěkné hry měly být v češtině.

  • Jirka

   Škoda, že není v češtině. Myslím, že by se prodej zvýšil kdyby byla v češtině.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Enigma: Rising Tide GOLD!

Sledujte nás na instagramu