Euro Truck Simulator 2 GOLD
PC

399
 • 399 Kč
  Skladem
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: České titulky
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Auta
 • Vylepšený grafický engine. Lepší grafické zpracování (HDR, větší využití shaderů, dynamické stíny, lepší nasvícení scény, ...) Daleko lépe zpracované stromy a vegetace celkově. Vylepšená fyzika a jízdní model. Nová, mnohem větší, mapa Evropy. Detailněji zpracované státy. Velké množství unikátních staveb (mosty, skulptury, hráze, ...). Větší města. Více okresních a rychlostních silnic.
  Balení obsahuje jak základní hru Euro Truck Simulator 2, tak i DLC Na východ!

  Kategorie

  PC / PC hry / Závody
  PC / PC hry / Simulace


  LEPŠÍ AI
  Výrazné vylepšení umělé inteligence okolní dopravy. Propracovaný vizuální tuning s bohatou zásobou doplňků (světla, klaksony, majáky, ...)Nové, ve hrách od SCS dosud neviděné, tahače (např. Renault Premium). Nové, detailnější, modely tahačů (jak exteriéry tak interiéry). Netradiční (na evropské poměry) tahače (6x4, 6x2). Nové modely návěsů vytvářené podle reálných předloh. Licence minimálně na některé značky tahačů (probíhá jednání i o dalších značkách - návěsy, pneumatiky, doplňky, ...). Nově zpracovaná odpočívadla. Výrazně vylepšené dopravní značení (značky se budou lišit podle států). Křížení s jinými druhy dopravy (železnice, lodní doprava). GPS navigace
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   linhy007: Jasně, hra se vám aktualizuje.

  • linhy007

   chtěl bych se zeptat zda ten ets 2 se bude aktualizovat do nejnovejší verze? po instalaci do pc

  • ivo994

   Hra spolu s DLCčkem se mi podařila aktivovat i na Steamu. Děkuji Xzone za skvělý nákup. :)

  • Tomáš Pavlata

   Dobrý den, bohužel tuto informaci teďka nevíme, na obalu hry se tato informace nenachází, pro veškeré informace o produktu prosím kontaktujte distributora.

  • ivo994

   Zdravím,
   mám dotaz ohledně aktivačního klíče u krabicové hry: Euro Truck Simulator 2 GOLD. Lze tento klíč aktivovat i na Steamu? Předem děkuji za odpověď.

  • seznamVDF

   achjo porat to posunuji nejdrive 20.zari pak polovina rijna pak 20.rijna dale 22.rijna a nakonec polovina listopadua chjo kdy to uz konecne vyjde.

   Sry za gramatiku

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Euro Truck Simulator 2 GOLD!